Kanada Yaz Okulu

Kanada Yaz Okulu
4.6
715
(715 değerlendirme)
4.6

Kanada yaz okulları ile yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Bir yandan İngilizce dil becerilerinizi hem modern hem de rahat bir okulda geliştirecek, diğer yandan bu harika ülkenin sizlere sunduğu doğal güzellikleri ve çağdaş yaşamın getirdiği kolaylıklarını deneyimleyeceksiniz. Kanada yaz okulları sizleri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle beraber aynı çatı altına çağırıyor.

Kanada Yaz Okulu

Kanada Yaz Okulu

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

Merkezleri keşfet

Kanada Yaz Okulları

Kanada'da yaz okuluna gitmek İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için çok etkili yollardan biridir. Kanada'da İngilizce yaz okullarına katıldığınızda küçük gruplar halinde İngilizce öğrenecek ve ihtiyacınız olan bireysel ilgiyi alacaksınız. Yenilikçi eğitim tekniklerimiz ile Kanadalılar ile özgürce İngilizce konuşmanın tadını çıkarırken aynı zamanda unutulmayacak bir yaz okulu deneyimi edinmiş olarak geri döneceksiniz. Uygun fiyatlarla Kanada'da yaz okulu deneyimine katılmak için acele edin!

Neden Kanada'da Yaz Okulu?

Kanada içinde birçok çeşitliliği barındıran bir ülke. Kanada'da yaz okulu deneyimine katıldığınızda bu ülkenin çok ilginç ve bazen de şaşırtıcı olduğunu farkedeceksiniz. Benzersiz doğal güzelliklerine hayranlık duyarken Toronto, Montreal, Ottawa ve Vancouver gibi şehirleri gezerek farklı milletlerden insanlarla tanışabilirsiniz. Kanada'da yaz okuluyla İngilizcenizi geliştirirken farklı kültürleri de öğreniyor olacaksınız. Çok uluslu kültürel zenginliği ve nefis güzellikleri ile Kanada yaz okulu için doğru seçim.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.