Japonya Yaz Okulları

Japonya yaz okulları planlarınızı artık gerçekleştirebilirsiniz. Yepyeni bir dili öğrenirken aynı zamanda kendinizi bu kültürün içinde bulacaksınız. Amacınız Japonya'da bir üniversiteye girmek ya da sadece dil becerilerinizi geliştirmek olsa bile sizin için en uygun sınıfta, diğer arkadaşlarınızla beraber hızlıca öğrenmeye devam edeceksiniz. Okulun sizler için hazırladığı aktiviteler de Japonya'da yaz okulları deneyiminizi daha da zenginleştirecek.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

Japonya Yaz Okulları

Bu yaz yeni bir macera mı arıyorusunuz? Japonya yaz okulları ile hem farklı bir ülke ile kültürü tanıyabilir, hem de Japonca öğrenerek kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. EF olarak Japonya'da yaz okulları deneyiminizi unutulmaz kılmaya söz veriyoruz. Dünyaca kabul gören EF Efekta sistemimiz ile Japonca dersleri, Japon bir ailenin yanında konaklama fırsatı, alacağınız Japonca başarı sertifikaları ve Japonya içi sosyal aktivitelerimiz ile bu yazı Japonya yaz okulları bünyesinde geçirerek geleceğinize en büyük yatırımı yapın.

Japonya'da Yaz Okulları ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Japonya'da yaz okulları ile Japoncanızı geliştirmek istiyorsanız, hemen bir ücretsiz fiyat katalogu indirerek Japonya yaz okulları fiyatlarına ulaşabilir ve tüm planları inceleyebilirsiniz.