Yaz Okulları

İspanya Yaz Okulu

İspanya Yaz Okulu
4.6
774
(774 değerlendirme)
4.6

İspanya yaz okulu uzak bir hayaliniz mi? Artık uzak olmasına gerek yok. Bu yıl yaz tatiliniz boyunca, tenha sınıflarımızda, dünyanın dört bir yanından gelmiş sınıf arkadaşlarınızla beraber İspanyolca'yı yerinde öğrenmek sizin elinizde. Dilerseniz büyük bi şehir hayatını Madrid'de yaşayın, dilerseniz Barselona'nın ara sokaklarını keşfedin, ya da Malaga'da harika bir plaj tatili geçirin. Her şekilde İspanya yaz okulu bu yıl sizleri bekliyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

Merkezleri keşfet

İspanya Yaz Okulları

Dışarda eğlenirken İspanyolcanızı geliştirmenin yollarını mı arıyorsunuz? İspanyolca becerilerinizi geliştirmek, yeni arkadaşlar edinmek ve yazın tadını çıkarmak için İspanya'da yaz okulları sizin için ideal. Akdeniz'in sıcak sahillerinde zamanınızı geçirirken güneşli havası ve sıcak insanları içinizi ısıtacak. Barselona, Madrid veya Malaga'daki yaz okullarımıza katılarak İspanyolca öğrenirken hiç sıkılmayacaksınız. İspanya'daki yaz okullarımız birçok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapıyor, o yüzden birçok kişiye tanışacak ve unutulmaz anılara sahip olacaksınız.

İspanya'da İspanyolca Yaz Okulu

Bir dili öğrenmenin en önemli koşullarından biri de o dili yaşamaktır. İspanya'da yaz okullarına katılarak İspanyolcayı yaşıyacak, bu dilin sizi çevrediliğini farkedeceksiniz. Kendinizi İspanyolca konuşmaya zorladığınızda bu dili öğrenmenin aslında o kadar da zor olmadığını farkedeceksiniz. İspanyolca seviyeniz ne olursa olsun yaz okullarımızda pratiğe dayalı bir eğitim verdiğimiz için öğrenme süreciniz hızla ilerleyecek kısa sürede İspanyolca konuşurken kendinizi bulacaksınız. Aktivitelerle bu dili öğrenirken asla sıkılmayacaksınız. O nedenle şimdi uygun fiyatlarla İspanya yaz okuluna kaydolun, yaza İspanyolca konuşarak girin!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.