İtalya Yaz Okulu

İtalya yaz okulu deyince aklınıza mutlaka harika İtalyan yemekleri, eğlenceli ve dost canlısı halkı, ve aynı zamanda inanılmaz tarihi eserleriyle Roma gelir. Sizlere dilerseniz yerel İtalyan ailelerin yanında, dilerseniz de yurtlarda ayarladığımız konaklama opsiyonlarıyla bu kültürü sonuna kadar yaşamanızı sağlıyoruz. İtalya yaz okulu planlarınızı ertelemeden hemen sizin için açık olan kurslarımızı inceleyin ve bizlerle iletişime geçin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

İtalya Yaz Okulları

İtalya'da yaz okulları size harika bir tatili ve benzersiz bir İtalyanca öğrenme deneyimini bir arada sunuyor. Kısa süreli kurslarımız 2 haftadan başlıyor ve seviyeniz ne olursa olsun tüm yaş gruplarına uygun kurslar mevcut. İtalya üniversitelerine girmek için ya da hayalinizdeki işe kabul edilmek için İtalyancaya mı ihtiyacınız var? İtalya'daki yaz okulları ile amacınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Yenilikçi eğitim tekniklerimiz ile interaktif ve eğlenceli aktivitelerle İtalyanca öğrenmek zor değil!

İtalya Yaz Okulu Aktivitelerle Dolu

İtalya'daki yaz okullarımız size İtalyanca öğretmenin yanı sıra birçok aktivite de sunuyor. Spor turnuvaları, quizler ve karaoke gibi birçok aktivite ile diğer öğrencileri daha yakından tanıyabilirsiniz. Yaz okulu süresince birçok şehri ve kasabayı keşfetme onların doğal güzelliklerini ve tarihini görme fırsatına sahipsiniz. Alışverişten, yemeğe, sanattan mimariye İtalya'da yapılacak o kadar çok şey var ki muhtemelen siz de bu güzel ülkede daha fazla kalmak isteyeceksiniz!