İtalya Yaz Okulu

İtalya Yaz Okulu
4.8
783
(783 değerlendirme)
4.8

İtalya yaz okulu deyince aklınıza mutlaka harika İtalyan yemekleri, eğlenceli ve dost canlısı halkı, ve aynı zamanda inanılmaz tarihi eserleriyle Roma gelir. Sizlere dilerseniz yerel İtalyan ailelerin yanında, dilerseniz de yurtlarda ayarladığımız konaklama opsiyonlarıyla bu kültürü sonuna kadar yaşamanızı sağlıyoruz. İtalya yaz okulu planlarınızı ertelemeden hemen sizin için açık olan kurslarımızı inceleyin ve bizlerle iletişime geçin.

İtalya Yaz Okulu

İtalya Yaz Okulu

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

İtalya Yaz Okulları

İtalya'da yaz okulları size harika bir tatili ve benzersiz bir İtalyanca öğrenme deneyimini bir arada sunuyor. Kısa süreli kurslarımız 2 haftadan başlıyor ve seviyeniz ne olursa olsun tüm yaş gruplarına uygun kurslar mevcut. İtalya üniversitelerine girmek için ya da hayalinizdeki işe kabul edilmek için İtalyancaya mı ihtiyacınız var? İtalya'daki yaz okulları ile amacınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Yenilikçi eğitim tekniklerimiz ile interaktif ve eğlenceli aktivitelerle İtalyanca öğrenmek zor değil!

İtalya Yaz Okulu Aktivitelerle Dolu

İtalya'daki yaz okullarımız size İtalyanca öğretmenin yanı sıra birçok aktivite de sunuyor. Spor turnuvaları, quizler ve karaoke gibi birçok aktivite ile diğer öğrencileri daha yakından tanıyabilirsiniz. Yaz okulu süresince birçok şehri ve kasabayı keşfetme onların doğal güzelliklerini ve tarihini görme fırsatına sahipsiniz. Alışverişten, yemeğe, sanattan mimariye İtalya'da yapılacak o kadar çok şey var ki muhtemelen siz de bu güzel ülkede daha fazla kalmak isteyeceksiniz!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.