İngilizce Yaz Okulu

İngilizce yaz okulu kaydınızı yaptırdınız mı? Yaz aylarınızı değerlendirebilmeniz için sizlere yurtdışında, inanılmaz ülke ve şehirlerde İngilizce yaz okulları sunuyoruz. Tüm merkezlerimizi gözden geçirip bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde tarihlerinize uygun, şartlarınıza uygun en iyi yaz okulunu ayarlayamamız mümkün olacaktır. Çok geç kalmadan yerinizi ayırtırsanız en iyi konaklama ve grup opsiyonlarımızı yakalayabilirsiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

İngilizce Yaz Okulları

Eğer konuşma becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu dilin konuşulduğu ülkede İngilizce yaz okullarına katılarak yapma fırsatına sahipsiniz. Bu yalnızca İngilizce öğrenmek için değil aynı zamanda güzel bir tatil için iyi bir fırsat. Sizlere sunduğumuz birçok farklı ülkeden mutlaka size uygun bir seçim yapabileceksiniz. Yurtdışı İngilizce yaz okulu seçiminizi İngiltere, Amerika, İrlanda, Malta veya Avustralya'dan birinden yana kullanabilirsiniz. Dünyanın birçok yerinden insanlarla tanışıp İngilizce pratik yaparken aynı zamanda onların geleneklerini öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. İngilizce yaz kamplarında zaman su gibi akıp giderken, ömrünüz boyunca unutamayacağınız anılar elde edeceksiniz.

İngilizce Bilmenin Önemini Farkedin

İngilizce dünyanın en çok kullanılan dili ve İngilizce biliyor olmanız sizi projelerde, okuldaki eğitiminizde ya da iş yaşamında değerli ve vazgeçilmez biri yapacak. Uluslararası bir kariyere hazırlanıyorsanız İngilizce yaz kurslarımız size gereken güveni ve başarmanız için gereken bilgi ve becerileri verecek. Şu anki İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, İngilizce yaz kursları ile istediğiniz İngilizce seviyesine ulaşacaksınız. Bir yazınızı yurtdışında geçirerek yerel halkla konuşma fırsatını yakalacak, yeni öğrendiğiniz bilgileri pratik yapabileceksiniz. O nedenle şimdi uygun fiyatlarla yurtdışı İngilizce yaz okullarına katılın!