Almanca Yaz Okulu

Bu yaz alacağınız bir Almanca yaz okulu ile dil becerilerinizde herkesten bir adım öne geçin. Yenilikçi öğretim teknikleri, aktiviteleri ve gezileri bir araya getiren okulumuzda her gün bu dili konuşarak hızlı bir şekilde ilerlemeniz garanti. Almanca yaz okulu sadece bir yaz tatili değil, aynı zamanda CV'nize yazabileceğiniz harika bir kurs sertifikasını da verecek sizlere. Daha fazla bilgi için mutlaka aşağıdaki programlarımızı inceleyin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Almanca Yaz Okulu

Almanca çok teknik ve öğrenilmesi zor bir dil olsa Almanca yaz okullarına katıldığınız zaman bu dili adeta yaşayacak ve Almanca konuşmak sizin için farklı gelmemeye başlayacaktır. Aynı zamanda tecrübeli öğretmenlerimiz ve kanıtlanmış eğitim sistemimizle Almancayı akıcı ve güvenle konuşacaksınız. Movite olduğunuz takdirde limitli kelime bilginiz olması durumunda bile Almancayı konuşabiliyor olmanıza siz bile şaşıracaksınız.

UNUTULMAZ BİR YAZ TATİLİ

Almanca yaz okulları ile kalabalık olmayan sınıflarda Almancayı hızlıca ve etkili bir şekilde öğrenebileceksiniz. Tatiliniz boyunca Avrupa'nın tarihi kokan şehirlerinde Almanya'nın zengin kültürünü deneyimlerken Almanca öğreniyor olacaksınız. Tüm yaz okullarımızda farklı ülkelerden birçok insan olup dünyaya uluslararası bir bakış açısıyla bakmanıza olanak tanıyor. Yaz okulunda tanıştığınız arkadaşlarınızla Almanya'nın şehirlerini ve güzel yerlerini keşfetmek paha biçilemez. Şimdi uygun fiyat seçenekleriyle EF almanya yaz okullarına kaydınızı yaptırın!