Yaz Okulları

Almanya Yaz Okulu

Almanya Yaz Okulu
4.6
938
(938 değerlendirme)
4.6

Bu yaz Almanya yaz okuluna gitmeye ne dersiniz? Kaliteli ve samimi bir ortamda alacağınız derslerinizle dil gelişiminiz hızlanacak ve kültürün içine daha derinden girebileceksiniz. Tabii ki tüm bunların yanında eğlenceyi de unutmadık. Düzenlediğimiz geziler ve aktivitelere de katılarak Almanya yaz okulu deneyiminizi maksimum düzeyde verimli ve eğlenceli kılabilirsiniz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

Almanya Yaz Okulu

Almanca zor bir dil gibi gözüküyor olabilir ama Almanca yaz okulunda bunun üstesinden geleceksiniz. Eğitmenlerimiz sizinle birebir ilgilenecek, sorularınız hemen cevap bulacak ve kalabalık olmayan sınıflarda yoğunlaştırılmış derslerle Almanca öğrenmenizin önündeki engelleri kısa sürede aşacağınızı göreceksiniz. Okuldan sonra otobüste, mağazada, yemek sipariş ederken, partide ya da bir spor etkinliğine giderken Almanca pratik yapma fırsatını bulacaksınız. Almanya'da yaz okuluna katılmak evde Almanca öğrenmeye çalışmaktan çok daha faydalı olduğuna siz de tanıklık edin!

Almanya'da Yaz Okulu Doğru Seçim

Almanca yaz okullarına katıldığınızda Almanca pratik yapmak için birçok fırsatınızın olduğunun farkına varacaksınız. Diğer öğrencilerle yemek yerken, müzeleri ve tarihi yerleri gezerken ve hatta Bavyera Alplerindeki masalsı kaleleri ziyaret ederken devamlı Almanca konuşmanız gerekecek. Almanca yaz okullarımızda çok fazla eğlenecek eve dönmek istemeyeceksiniz. O nedenle şimdi uygun fiyatlarla Almanca yaz okullarına kaydınızı yaptırma fırsatını kaçırmayın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.