Yaz Okulları

İspanyolca Yaz Okulu

İspanyolca Yaz Okulu
4.3
1055
(1.055 değerlendirme)
4.3

İspanyolca yaz okulları ile sıkıcı dil öğrenme aktivitelerinden, bol pratik yapacağınız eğlenceli derslere geçiş yapın ve yepyeni bir dünya keşfedin. Yenilikçi eğitim tekniklerimiz ile sizleri daha ilk günden İspanyolca konuşturmaya başlayacağız. Seviyenizi belirledikten sonra, size uygun bir sınıfta yer ayrılmış olacak. İspanyolca yaz okulları ile bu yazı kendinizi ve dil becerilerinizi geliştirmeye adayın.

İspanyolca Yaz Okulu

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanyaKosta Rika
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanyaKosta Rika
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanyaKosta Rika

Merkezleri keşfet

İspanyolca Yaz Okulu

İspanyolca yaz okulu ile yeni bir dil öğrenme deneyimine atılarak günün stresinden ve tüm sıkıntılarınızdan arınacaksınız. İspanyol yaz okulunda yenilikçi tekniklerle İspanyol dilini ve kültürünü öğretiyoruz. Diğer normal yaz okullarına elveda diyin ve İspanyolcayı hızlıca öğreneceğiniz yaz okulumuzda kaliteli bir eğitimin tadını çıkarın. Şimdi İspanyolca yaz okullarına cazip fiyat avantajları ile kaydolun, bu yaza İspanyolca konuşarak girme fırsatını kaçırmayın!

Yaza İspanyolca İle Merhaba Deyin!

Latin Amerika'dan Avrupa'ya kadar birçok ülkede konuşulan İspanyolcayı öğrenerek doğru bir seçim yapmış olacaksınız. İspanyolca yaz okulları İspanya ve Kosta Rika'da olmak üzere birçok şehirde düzenleniyor. İhtiyaçlarınıza ve kişisel tercihlerinize göre gideceğiniz şehri seçebilir ve iki hafta veya tüm yaz boyunca yaz okulu programlarına katılabilirsiniz. Evde İspanyolca öğrenmekle karşılaştırıldığında dili konuşulduğu yerde öğrenmenin ne kadar daha fazla etkili olduğuna tanıklık etme fırsatını yakalayın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.