İngiltere Yaz Okulu

EF tarafından özenle hazırlanmış İngiltere yaz okulu ile sizlere İngiltere yazı ile İngilizce eğitimini bir arada sunuyoruz. Her ihtiyacı karşılayabilecek zenginlik ve kalitedeki EF İngiltere yaz kampları; akademik, kariyere yönelik ve sosyal alandaki gelişiminize katkıda bulunacak ve yeni bir kültürü tanırken yabancı dil öğrenmenize yardımcı olacak. İster renkli plajlarıyla ufkunuzu açacak Bournemouth'u seçin, ister İngiltere'nin parlayan yıldızı Bristol'a yelken açın; İngiltere yaz kampı sizi her açıdan tatmin edecektir.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourneTorbayIsle of Wight

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourne

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraCambridgeOxfordBrightonManchesterBristolBournemouthEastbourne

Neden İngiltere'de Yaz Kampı?

  • Dünyanın en çok konuşulan 2 dilinden biri olan İngilizceyi doğum yerinde öğrenirsiniz
  • Görkemli İngiliz kültürünü bizzat yerinde gözlemleme ve yaşama şansınız olur
  • İngiltere yaz kampları ile kariyer alanında rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz
  • İngiltere'de çalışmak hedefiniz varsa, İngilizcenizi geliştirmek buna olanak sağlar
  • Alacağınız Birleşik Krallık vizesi ile İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda gibi ülkelerde serbest dolaşım yapabilirsiniz
  • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
  • Dünyanın her bölgesinden edineceğiniz arkadaşlarınızla kendinize sosyal bir eğitim ortamı yaratırsınız

Yabancı bir dili doğduğu ülkede öğrenmek kadar hızlı ve etkili bir yöntem kesinlikle düşünülemez. Bu nedenle 2022 yazınızın bir kısmını İngiltere yaz okulları için ayırmanızı ve Türkiye'den yalnızca 3.5 saatlik uçuş mesafesindeki lokasyonlarımızdan birine kaydolmanızı tavsiye ederiz.

İngiltere Yaz Okulları

İngiltere yaz okulu İngilizceyi size altın tepside sunuyor. Bir dili en verimli şekilde öğrenmek için dilin ana vatanından daha iyi bir konum, yaz mevsiminden daha iyi bir zaman dilimi düşünülemez. Dünyaca kabul gören İngilizce dilini ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız EF'in sunduğu İngiltere yaz okulları listesini incelemelisiniz.

İngiltere'nin dört bir yanında konumlandırılmış birbirinden renkli şehirlerdeki İngiltere yaz kampları ile eğitim ve eğlenceyi aynı anda tecrübe etmeniz mümkün olacak. Geç kalmadan harekete geçin ve 2022 yazına parıltı katın.

İngiltere Yaz Kampı - Nerede, Ne Zaman, Nasıl İsterseniz

Sizler için hazırlamış olduğumuz İngiltere'de yaz okulu planları bünyesinde her yaş grubu, her dil seviyesi ve her ajanda için ideal bir program bulabilirsiniz. Yoğun bir iş temponuz varsa kısa dönem planlarımızdan birini tercih ederek Londra'ya gidip network çalışması yapabilir, yazınızın büyük bölümünü dil eğitimine ayırmak istiyorsanız Brighton'ı seçerek yaz boyunca batmayan güneşin keyfine varabilirsiniz.

İngiltere'de yaz okulları ile rahatlıkla seyahatinizi birden fazla amaca hizmet edecek şekilde ayarlayabilir, yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulu Avantajları

İngiltere gibi dünya devi bir ülkede eğitim görmenin sayısız getirisi vardır. Bunların en başında İngilizcenize sağlayacağınız eşi bulunmaz katkı gelir. Bir İngiltere yaz kampı bünyesinde yer aldığınızda, İngilizce dilinde atlayacağınız seviyeler ile çok sayıda işverenin dikkatini çekecek ve İngiltere'de yaşama veya İngiltere'de çalışma fırsatlarına kolaylıkla erişeceksiniz.

Üstelik dünyanın her bölgesinden yeni arkadaşlar edinerek yaz okulu İngiltere deneyiminizden maksimum zevki alacaksınız. Uzun günleri, içinizi ısıtan güneşi ve yemyeşil parklarıyla ün salmış İngiliz yazını İngiltere yaz okulları ile birebir yaşayın.

İngiltere'de Yaz Kampları ile İlgeniyorum, Ne Yapmalıyım?

İngiltere yaz okulu ile İngilizce maceranızın ilk adımını atmaya hazırsanız, size yardımcı olmak isteriz. İngiltere yaz okulları fiyatları için ücretsiz katalog indirerek bilgi sahibi olabilir veya kişisel fiyat teklifi alarak İngiltere'nin kapılarını ardına kadar aralayabilirsiniz.

Bir satış temsilcisi ile iletişime geçmek isterseniz, 0850 202 1000 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.