İngilizce Üniversite Okumak

Hiç şüphesiz ki İngilizce üniversite eğitimi almak ileride iyi bir firmada iş bulma şansınızı artıracaktır fakat o kadar kişi arasından sıyrılarak seçtiğiniz üniversiteye yerleştirilmek çok zordur. Başvurular için gerekli şartları sağlayarak en iyi şekilde İngilizce üniversite eğitimine hazırlanabilmeniz için sizleri detaylı bir şekilde eğitiyor ve dünyada 15'den fazla partner üniversitelerine garantili olarak yerleştiriyor.

İngilizce Üniversite Okumak

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: İngiltereAmerikaÇinBirleşik Arap Emirlikleri

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaBirleşik Arap Emirlikleri

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaBirleşik Arap Emirlikleri

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Hazırlık programları ile İngilizce ve Almanca konuşulan bir ülkede üniversite programlarına yerleşin.
Merkez: İngiltereAmerikaAvustralyaSingapur

İngilizce Üniversite

İngilizce üniversite okumak geçmişte yalnızca bir hayalden ibaretti. Uğraştıran sınavlar ve bitmek bilmeyen prosedürler, öğrenci adaylarına zorluk çıkarmaktaydı. Ne mutlu ki artık İngilizce üniversite eğitimi almak çok daha hızlı ve basit bir süreci beraberinde getiriyor. EF'in İngilizce üniversite hazırlık planlarından birine kaydoluyorsunuz ve programı başarıyla tamamladığınız takdirde İngilizce üniversitelerden EF anlaşmalı olanlardan birine yerleştirilmeniz garanti altına alınmış oluyor. Bu eşi bulunmaz İngilizce üniversite okumak fırsatını kaçırmamak adına hemen seçeneklerimizi incelemek için ücretsiz fiyat kataloğu indirin.