Yurtdışında Üniversite Okumak

Yeni Zelanda'da Üniversite Okumak

Yeni Zelanda'da Üniversite Okumak
4.5
844
(844 değerlendirme)
4.5

Yeni Zelanda üniversiteleri öğrencisi olmak için mutlaka iyi seviyede bir İngilizce'ye sahip olmak gereklidir. Yüksek kaliteli üniversiteleriyle, mezuniyetinizi takiben en iyi şirketlerden iş teklifleri almanız çok daha kolay olacak. Yeni Zelanda üniversiteleri sizlere harika bir eğitim sunmakla beraber aynı zamanda yoğun ve eğlenceli bir sosyal hayat, inanılmaz güzellikte bir doğa ve unutulmaz hatıralar deneyimlemenizi sağlayacak.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

Yeni Zelanda'da Üniversite

İster Yeni Zelanda'daki bir üniversitede bir ders almak isteyin, ister exchange programı dahilinde bir sömestr yurtdışında eğitim almak isteyin isterseniz de bir gap year deneyimi yaşamak isteyin, tercihiniz ne olursa olsun Yeni Zelanda'da size uygun bir kurs olduğuna emin olabilirsiniz. Esnek kurslarımız ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlanabilir. Böylece amacınız doğrultusunda İngilizcenizi geliştirecek, Yeni Zelanda'daki hayata uyum sağlarken birçok arkadaş edinecek aynı zamanda isterseniz iş bulmak için arayışa bile girebilirsiniz. Yeni Zelanda'da üniversite okumaya başlayarak başarıya giden yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yeni Zelanda Bambaşka Bir Deneyim

Doğa ve macera tutkunuysanız Yeni Zelanda'da üniversite okumak ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla uyacak. Yurtdışında üniversite eğitimi almanın yalnızca akademik faydalarından değil aynı zamanda sosyal yanlarından da yararlanmış olacaksınız. Evinizden çok uzakta yeni bir ülkede daha bağımsız bir hale geleceksiniz. Birçok farklı ülkeden gelen öğrencilerle kalıcı arkadaşlıklar edineceksiniz. Yeni Zelanda'da lisans veya yüksek lisans eğitimi alırken dünyanın en güzel ülkelerinden birinde yaşama fırsatını yakalamış olacaksınız. Yeni Zelanda'da üniversite hazırlık kurslarına uygun fiyatlarla katılma fırsatını kaçırmayın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.