Yurtdışında Üniversite Okumak

Amerika Üniversiteleri

Amerika Üniversiteleri
4.4
900
(900 değerlendirme)
4.4

Amerika üniversiteleri hayatınızı değiştirecek. Amerika'da üniversite okumak ile İngilizcenizi üst düzeye taşıyabilir, geleceğinize yatırım yapabilir ve Amerika'da yüksek lisans yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. EF sizlere Amerika'da okumak için tüm kapıları dil kampüsleriyle açıyor ve kursları başarıyla tamamlayan öğrencilere anlaşmalı Amerika üniversitelerine yerleştirilmeyi garanti ediyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkBostonSan FranciscoSeattle
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkBostonSan Francisco

Neden Amerika'da Üniversite Okumak?

  • İngilizceyi ana diliniz gibi konuşma yetisine sahip olursunuz
  • Hayaller ülkesi Amerika'da yaşama şansı yakalarsınız
  • Sistemli ve eşitlikçi bir eğitim ortamı içerisinde bulunursunuz
  • Dünyanın en iyi üniversitelerinin çoğu Amerikan üniversiteleridir
  • Amerika'da iş bulmak adına büyük bir adım atmış olursunuz
  • Amerika'da yüksek lisans için kapıları ardına kadar aralarsınız

Amerika üniversiteleri hazırlık kurslarının yer aldığı kampüslerimiz: New York, Los Angeles, Miami, Honolulu, San Francisco, San Diego, Boston, Santa Barbara, Seattle.

Amerika'da üniversite okumak ve Amerika'da yüksek lisans yapmak adına detaylı bilgi ve tüm fiyatlara ücretsiz fiyat kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz. Amerika üniversite fiyatları içerisinde her bütçeye uyacak çözümlerimiz mevcuttur.

Amerika Üniversiteleri ile Kaliteli Eğitim

Amerika üniversiteleri (ABD üniversiteleri) bünyesinde lisans veya yüksek lisans eğitimi almak için belirli bir İngilizce seviyeniz olması gerekmektedir. Amerika üniversite hazırlık programlarımızla Amerika'da üniversite okumak için gerekli olan İngilizce dil yeterliliğini edineceksiniz. İngilizce eğitiminizin sonunda anlaşmalı olduğumuz 60 Amerikan üniversiteleri içinden birine garantili olarak yerleşebileceksiniz ve Amerika'da okumak hayallerinize ulaşabileceksiniz.

İster İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek, ister diploma almak isterseniz de İngilizce sınavını geçmek isteyin, EF ile amaçlarınıza uygun birçok Amerika'da üniversite hazırlık programı bulacağınıza emin olabilirsiniz. İngilizcenizi test etmek adına sizlere hazırladığımız ücretsiz online İngilizce seviye tespit sınavına katılabilirsiniz.

Amerika'da Üniversite Okumak Artık Hayal Değil!

Amerika'da üniversite okumak ile muhtemelen belirli bir İngilizce seviyesine ulaşmayı, Amerikan kültürü ile kaynaşmayı ve Amerika'daki üniversiteler tarafından uygulanan eğitim tekniklerini daha iyi anlamayı amaçlıyorsunuz. ABD üniversite programlarımızın tümü derste veya ders dışında diğer öğrencilerle ve yerel halkla İngilizce pratik yapmanıza imkan tanıyor.

Bazı programlarımız Amerikan üniversiteleri kampüslerinde akademik bir eğitimi de kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu programlarımız şu an eşsiz bir durumda olup sizin Amerikalı öğrencilerle tanışıp kaynaşmanızı sağlar ve onlarla ortak kafe, spor tesisleri ve öğrenci evlerini paylaşmanıza imkan tanır. Bir Amerikan üniversitesinden mezun olduğunuzda Amerika'da yüksek lisans adına bütün kapılar da size açılacaktır.

Amerika'da Yüksek Lisans Yapmak için Engelleri Kaldırın

Amerika'da okumak yalnızca Amerika'da üniversite okumak ve lisans eğitiminizi tamamlamak ile sınırlı değildir elbette. Amerika yüksek lisans ve doktora konusunda da dünyanın önde gelen ülkelerinden birisidir. Amerika sertifika programları da yine alanında fark yaratan fırsatları size sunmaktadır.

EF ile alacağınız Amerika üniversite hazırlık programı ile tüm bu imkanlara adım adım yöneliyor olacaksınız. Miami, Los Angeles, BostonSeattle, Santa Barbara veya arzu ettiğiniz farklı bir şehir... Amerika'daki üniversiteler ve şehirler hizmetinizde. Amerika'da üniversite veya Amerika'da master hazırlık programlarımızdan birini tamamlayın, Amerikan okulları arasından EF anlaşmalı olanlara yerleştirilmeyi garantileyin. Amerika'da master yapmak düşündüğünüzden çok daha basit.

Amerika'da Üniversite Okumak için Gerekenler

Amerika'da üniversite okumak için ne yapılmalı diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizlere rehberlik edecek bir fiyat kataloğu hazırladık. Amerika üniversite fiyatları ve Amerika'da okumak için gerekenler hakkında detaylı bilgi almak için hemen ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirin, Amerika maceranızı başlatın!

ABD üniversitelerinin görkemli kampüsleri ve Amerika'da master yapmak ayrıcalığı parmağınızın ucunda! Amerika'da yüksek lisans ücretleri için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Ayrıca Amerika'da yurtdışı staj programına çok benzer olan EF Gönüllülük Deneyimi'nde de yer alabileceksiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.