Yurtdışında Üniversite Okumak

Almanya Üniversiteleri

Almanya Üniversiteleri
4.8
739
(739 değerlendirme)
4.8

Almanya üniversiteleri geleceğinizi inşa ediyor. Akademik ve kariyer alanında doğru adımları atman adına Almanya'da üniversite okumak size t üm kapıları ardına kadar açacak. EF size Almanya'nın iki büyülüşehri Berlin ve Münih'te Almanya üniversite hazırlık tecrübesi sunuyor. Bu dil kamp üslerinde alacağınız Almanca dili eğitimini başarıyla tamamladığınız takdirde, anlaşmalı Alman üniversitelerinden birine yerleştirilmeniz garanti ediliyor!

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Almanya
Şehir: Münih

Almanya Üniversiteleri ile Tanışın

Almanya'da üniversite okumak hayaliniz ise, hayallerinizi gerçekleştirmek için üniversiteye başlamadan önce çok iyi hazırlık yapmış olmanız gerekiyor. Popüler hazırlık kurslarımızdan birini seçtiğinizde Almanca bilginizi geliştirecek, Almanya üniversiteleri kabul şartları hakkında daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Diğer uluslararası öğrencilerle birlikte aynı motivasyonu paylaşarak Almanya'da öğrenci yaşamına başlamanız akademik hayatınız için en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Kendi üniversitenizde eğitim görmeye devam ederken bir dönem veya bir yıl boyunca Almanya'da üniversite eğitimi alabilir, aynı zamanda Alman üniversiteleri deneyimleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Almanya üniversite eğitimi size uzun vadede Almanya'da yüksek lisans, Almanya'da doktora ve Almanya'da yaşam kapılarını da aralayacaktır.

Neden Almanya'da Üniversite Okumak?

  • Almanca mühendislik ve mimarlık için önde gelen dillerdendir.
  • Almanya dünyanın en büyük ekonomilerindendir.
  • Almanya'da eğitim masrafları düşüktür ve öğrenciler için birçok destek bulunur.
  • Almanya'daki üniversitelerde eğitim kalitesi oldukça yüksektir.
  • Almanya dünyanın birçok ülkesinden insanlara ev sahipliği yaptığı için farklı kültürleri tanıma fırsatınız bulunuyor.
  • Üniversite derecenizi aldıktan sonra Almanya'da yüksek lisansa doğrudan başlayabilirsiniz.

Almanya üniversitelerinde lisans ve yüksek lisans eğitimi almak için hiçbir zaman geç değil. Daha fazla bilgi almak için aşağıdaki programlarımızdan daha fazla bilgi alabilir veya fiyat bilgilerini de içeren ücretsiz broşür isteyebilirsiniz.

Almanya'da Üniversite Okumak ve Avantajları

Almanya'da üniversite programlarımızdan birini tercih ettiğinizde alacağınız dersleri istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Dersleriniz sürecince rahat etmenize özellikle dikkat ediyoruz, o nedenle sunduğumuz birçok seçenekten isteğinize uygun olanı seçmenize imkan tanıyoruz. Almanya üniversiteleri bünyesinde derslerinizin yoğunluğunu kendinize göre ayarlayabilir, kişisel isteklerinize uyan modülleri alarak isterseniz Alman kültürü hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kalacağınız yer seçiminizi yapmanıza da imkan tanıyoruz, ister aile yanında isterseniz de öğrenci evlerinde kalmanız mümkün. Alman üniversite derslerinden boş zamanlarınızı da kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Almanya'da üniversite okuma programınız dahilinde size sayısız sosyal aktivite ayarlayarak buranın yerel halkıyla kaynaşmanıza olanak tanıyoruz.

Almanya Üniversite Olanakları Hangi Şehirlerde Mevcut?

Sizlere hayatınızı değiştirecek fırsatlar sunacak Almanya üniversiteleri imkanlarını Almanya'nın iki farklı güzide şehrinde sunuyoruz. Festivalleri ve renkli yapısı ile ün salmış merkezi şehir Berlin ve kültürel zenliği ve büyüleyici mimarisiyle aklınızı başınızdan alan Münih. İki şehirde sunduğumuz tüm Almanca eğitimleri (yoğun kurs, temel kurs, genel kurs) mevcut olup, istediğiniz Pazartesi bu kurslara başlangıç yapabilirsiniz.

Almanya'da Yüksek Lisans Yapmak

Almanya'da üniversite okuduktan sonraki adımınız neden Almanya'da master yapmak olmasın? Almanya yüksek lisans seçenekleri geleceğinizi şekillendirmede size çok büyük fayda sağlayabilir. Almanya üniversitelerinden birinden mezun olduğunuz takdirde bu alandaki tüm kapılar size açılacaktır. Almanya'da yüksek lisans yapmak vizyonunuzu genişletir ve kişisel becerilerinizden tam verimi almanıza yardımcı olur. Atacağınız bu adımla Almanya'da iş bulmak ve bu ülkede kalıcı olmak daha gerçekçi bir hedef haline gelecek.

Almanya'da Üniversite Okumak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Almanya üniversiteleri ilginizi çektiyse ve Almanya'da üniversite okumak istiyorsanız, tüm Almanya üniversite fiyatlarına erişebileceğiniz ücretsiz fiyat kataloğu size yardımcı olacaktır. Alman üniversiteleri ve Almanya'da yüksek lisans fiyatları bu katalogda yer almaktadır. Almanya'da lisans tamamlama imkanları için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Almanya'da üniversite hazırlık macerasına atılmadan önce Almanya seviyenizi ölçmek istiyorsanız sizlere hazırladığımız ücretsiz online Almanca seviye testine başvurabilirsiniz. 

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.