Yurtdışında Üniversite Okumak

Avustralya Üniversiteleri

Avustralya Üniversiteleri
4.9
994
(994 değerlendirme)
4.9

Avustralya üniversiteleri ile hayatınızda yeni bir sayfa açın. Yeni bir macera, yeni bir heyecan, yeni bir motivasyon mu arıyorsunuz? Avustralya'da üniversite okumak sizi ideallerinize adım adım yaklaştıracak. Farklı bir kıtada ayaklarınızın üzerinden durmayı öğrenecek, kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayacaksınız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16+ Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Avustralya
Şehir: Sydney

Avustralya Üniversiteleri Hayatınızı Nasıl Değiştirecek?

  • Avustralya'da üniversite okumak size yeni bir dünyanın kapılarını açar
  • İngilizceyi ana diliniz gibi öğrenme şansını yakalarsınız
  • Sıcakkanlı Avustralya halkı ile tanışarak yeni bir kültür öğrenirsiniz
  • Avustralya'da yüksek lisans yapmak için en kısa yoldur
  • Avustralya'da çalışmak istiyorsanız üniversite eğitimini orada almanız şarttır
  • Avustralya'da hayat kurma adına garantili çözüm Avustralya üniversite eğitimdir

Avustralya'da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak için hemen ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirin ve maceranıza başlayın! 

Avustralya Üniversiteleri ile Tanışma Zamanı Geldi!

Avustralya'da üniversite okumak mı hayaliniz? Avustralya üniversiteleri rüyalarınıza mı giriyor? Hayalinizi gerçekleştirmemize izin verin. Bir sömestir ya da bir yıl sürecek Avustralya üniversite hazırlık kurslarımızla İngilizce seviyenizin Avustralya üniversiteleri tarafından istenilen seviyede olmasını sağlıyoruz. Böylece Avustralya'da yüksek lisans veya lisans programlarına kolayca girebiliyorsunuz.

Şu an üniversite okuyor ya da liseyi yeni bitirmiş ve üniversite hazırlık programı arıyor olabilirsiniz. Durumunuz ne olursa olsun EF ile Avustralya'da üniversite okumak mümkün. Avustralya üniversite hazırlık planını başarıyla tamamlayan öğrenciler anlaşmalı Avustralya üniversitelerinden birine yerleştirilmeyi garantiliyor.

Avustralya'da Üniversite Okumak Hangi Şehirlerde Mümkün?

İngilizce seviyenizi istenen düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak Avustralya üniversite hazırlık programlarımızı üç farklı şehirde yoğunlaştırmış bulunuyoruz:

  • Sydney: Avustralya'nın merkezi Sydney, dünyanın en güzel şehirleri arasında gösteriliyor. Havası, plajları ve dağlarıyla eşi bulunmaz bir şaheser.
  • Melbourne: Sporlardaki aktifliği, vahşi yaşamın cazibesi ve hipster kültürüyle Avustralya'nın gayriresmi başkenti olarak adlandırılıyor.
  • Perth: Tamamen Avustralya doğası tarafından sarmalanmış Batı başkenti Perth, sıra dışı bir üniversite macerası sunuyor.

Avustralya Üniversite Tecrübesi Neden Önemli?

Birçok öğrenci için üniversite, onların ilk bağımsız yaşama deneyimidir. Eğer siz de bu durumda olanlardan biriyseniz, Avustralya'da üniversite okumak size ailenizden çok uzakta yaşama deneyimi kazandıracak, bunun yanı sıra farklı kültürlerden ve geçmişlerden gelen birçok insanla tanışacak ve kendi kendinizi idare edip kendi gelişiminizden sorumlu olacaksınız.

Avustralya'da üniversite hazırlık kursları yeni hayat stilinize güzel bir başlangıç yapmak için mükemmel bir seçim olacak. Avustralya üniversiteleri hayata bakış açınızı şekillendirirken, kariyer fırsatlarını da beraberinde getirecek.

Avustralya Yüksek Lisans Seçenekleri Nelerdir?

Avustralya'da üniversite okuduğunuzda bu ülkede temelli bir yaşama adım atmanın çok daha imkanlı olduğunu göreceksiniz. İngilizceniz ana dil seviyesine gelmiş, Avustralya tecrübeniz en üst noktaya yükselmiş olacak. Avustralya'da yüksek lisans yapmak için gereken en önemli iki nokta da dil ve tecrübeden başkası değildir.

Bu donanımınız sayesinde Avustralya'nın dilediğiniz bir bölgesinde yüksek lisans yapabilir, geleceğinizi bu ülkede inşa etmeye devam edebilirsiniz.

Avustralya Üniversite Fiyatları Nedir?

Avustralya'da üniversite okumak adına hareket geçmek için alternatifleriniz şu şekilde:

Avustralya üniversite ve yüksek lisans ücretleri: Bu ücretsiz fiyat kataloğu ile tüm planları detaylıca inceleyebilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavı: Bu ücretsiz 10 dakikalık test ile seviyenizi öğrenebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.