İspanya Üniversiteleri

İspanya Üniversiteleri
4.5
907
(907 değerlendirme)
4.5

İspanya üniversiteleri geleceğinizi çiziyor. İspanya'da üniversite okumak yaşayacağınız en heyecanlı ve renkli tecrübelerden biri olacak, bu tecrübe sizi geleceğe dilediğiniz şekilde hazırlayacaktır. İspanya'da üniversite eğitimi alabilmek adına İspanyolcanızı geliştirmeniz şarttır.

İspanya Üniversiteleri

İspanya Üniversiteleri

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

Neden İspanya Üniversiteleri Hayatınızı Değiştirecek?

  • İspanya'da eğitim almak sizi yeni bir kültürle tanıştırır
  • Ana diliniz gibi İspanyolca konuşmayı öğrenirsiniz
  • Muhteşem İspanyol kültürünü birinci elden tecrübe edersiniz
  • İspanya'da yaşamak ve gelecek kurmak adına en güvenilir yöntemdir
  • İspanya'da iş bulma şansınızı katlarsınız
  • İspanya'da yüksek lisans yapmak için önemli bir adım atmış olursunuz

İspanya'da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak için hemen ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirin! 

İspanya Üniversiteleri ile Hayallere Uçun!

İspanya üniversiteleri hayatınızı tamamen değiştirebilir. Bu sıcak Akdeniz ülkesinde kendinize yeni bir rota çizebilir, yeni bir kültür ve yeni bir çevre ile kendinizi baştan aşağı yeniden yaratabilirsiniz.

Ya da bunun yerine İspanyolcanızı geliştirirken İspanya'da üniversite tecrübesi yaşayabilir, ülkenize döndüğünüzde rekabetin bir adım önüne geçebilirsiniz: Seçim sizin! İspanya'da üniversite okumak için bir üniversite hazırlık kursuna kaydolarak dilediğiniz Pazartesi bu maceraya atılabilirsiniz.

İspanya'da Üniversite Okumak Size Ne Kazandırır?

İspanya üniversitelerinde kendinize yer bulabilmeniz adına İspanyolcanızın ileri seviye olması her şeyden önemlidir. Eğitim sektöründe 50 senelik tecrübesi bulunan EF Education First, sizlere İspanya'nın 3 farklı şehrinde dil kampüsleri sunarak üniversiteye hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Üstelik İspanya üniversite hazırlık programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, anlaşmalı İspanya üniversitelerinden birine yerleştirilmeyi garantiliyor. İspanya'da üniversite okumak ise İspanya'da yüksek lisans ve yaşamın kapılarını aralıyor.

İspanya Üniversite Deneyimi Hangi Şehirlerde Mümkün?

İspanya'da kültürle iç içe bir üniversite macerası yaşamanız adına İspanya üniversite hazırlık kurslarımızı 3 farklı şehre yerleştirerek sizlerin tercihine bıraktık.

Barcelona: Katalunya'nın başkenti, size hayal edebileceğiniz en iyi İspanya üniversite tecrübesini sunacak. Renkli şehir hayatı, plajlar ve sınırsız eğlence için tercih edin.

Madrid: Muhteşem iklimi ve kültürel birikimiyle kendisine hayran bırakan başkent, üniversite okumak adına cazip bir seçenek.

Malaga: Bu tatlı şehrin tertemiz bir denizi, şirin kafeleri ve genç bir nüfusu var. İspanyolcanızı geliştirmeniz için bulunmaz fırsat!

İspanya'da Yüksek Lisans Yapmak

İspanya üniversite hazırlık kursunu tamamlayanlar, İspanya üniversitelerine yerleştiriliyor. Üniversite eğitiminiz sona erdikten sonra akademik kariyerinize İspanya'da eğitim alarak devam etmeyi dilerseniz İspanya yüksek lisans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Edindiğiniz referanslar bu konuda size büyük katkı sağlayacak. İspanyolcayı ana diliniz gibi konuşabiliyor olmanız da çok önemli. Neticede dünyanın en önemli 3 dilinden biri haline gelen bir dili öğrenmiş olacaksınız!

İspanya'da Üniversite Fiyatları ve Diğer Koşullar

İspanya üniversiteleri için ilk adım olan İspanya üniversite hazırlık kursları her bütçeye uyacak şekilde düzenlenmiştir. Tüm İspanya üniversite planlarımız ve fiyatlarımızı içeren ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirerek programlara göz atın. İspanyolca seviyenizi ölçmek isterseniz ücretsiz bir online İspanyolca seviye testi hazırladık, hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.