İtalya Üniversiteleri

İtalya Üniversiteleri
4.6
988
(988 değerlendirme)
4.6

İtalya Üniversiteleri'nde geleceğinizi şekillendirin! İtalya'da üniversite okumak için kendinize yer açın. Bu hedefe ulaşmak için İtalya'da üniversite hazırlık programlarına katılın. İtalyanca seviyenizi artırarak İtalya'da üniversite eğitimi alabilirsiniz. En büyük yatırımınız, İtalya'da üniversite öncesi dil hazırlık programlarına yatırım yapmaktır. İtalya Üniversiteleri'nde hayallerinize adım atın!

İtalya Üniversiteleri

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

Neden İtalya'da Üniversite Okumak?

  • İtalya dünyanın sanat, mimari, moda gibi alanlarında lider ülkelerindendir.
  • İtalya'da yaşamak modern bir hayatı da beraberinde getirir.
  • İtalyan eğitim sistemi esnek ve ödüllendiricidir.
  • İtalya üniversiteleri size İtalya'da bir gelecek kurma fırsatı yaratır.
  • Görkemli İtalyan kültürünü bizzat tecrübe edebilirsiniz.
  • İtalya'da üniversite okuyarak İtalya'da yüksek lisans yapma şansınızı arttırabilirsiniz.

İtalya üniversitelerinde lisans veya yüksek lisans eğitimi almak adına ilk adımı bugün atın ve İtalyan üniversite fiyatlarını içeren kataloğumuza göz atın. 

İtalya Üniversiteleri Sizi Bekliyor

İtalya'da üniversite okumak için ister 1 yıl ya da 1 dönem ayırın, isterseniz de İtalya üniversitelerinden birinde okuduktan sonra İtalya'da yüksek lisans yapmayı amaçlayın; EF size en uygun seçenekleri sunacaktır. İtalya'da üniversite okuma deneyiminizden önce İtalyanca konusunda kendinizi geliştirmeniz oldukça önemli bir husustur.

İtalya üniversiteleri İtalyanca seviyesini şart koşmaktadır, öğrencileri kabul etmeden önce belli sınavlara tabi tutmaktadırlar. Bu açıdan İtalya'da üniversite hazırlık programlarından birine katılarak İtalyacanızı istenen seviyeye getirebilirsiniz. İtalya'da üniversite okumadan önce EF hazırlık planlarını inceleyin ve kendinizi bu deneyime en iyi şekilde hazırlayın.

İtalya'da Üniversite Okumak için Hayal Adres: Roma

İtalya üniversiteleri sizleri geleceğinizi inşa etmeye davet ediyor. Moda, tarih, kültür, mimari, gastronomi ve daha pek çok alanda dünyanın liderlerinden olan İtalya'nın başkenti Roma'ya yerleştirmiş olduğumuz üniversite hazırlık kampüsümüz ile İtalya üniversite maceranız için en iyi eğitim ve hazırlığı edineceksiniz.

İtalyancanızı geliştirirken bu benzersiz ülke ve kültürü birinci elden tanıma şansına sahip olacaksınız ve diğer İtalyan şehirlerini gezerek bütünsel bir İtalya deneyimi yaşayacaksınız. Üniversite hazırlık programını tamamladığınız takdirde anlaşmalı İtalya üniversitelerinden birine yerleştirilmeniz garantilidir.

İtalya'da Yüksek Lisans (İtalya'da Master) Yapmak

İtalya'da üniversite okumanın İtalyan kültürünü yakından tanımak ve İtalyanca alanında uzmanlaşmak dışında sizlere olağanüstü bir fırsat daha sunuyor: İtalya'da yüksek lisans yapmak! İtalya üniversitelerinden birinden mezun olduğunuzda bu ülkede kalıcı olma şansınızı maksimum seviyeye çıkarmış olacaksınız.

Akabinde yapacağınız İtalya yüksek lisans ve İtalya doktora başvurularının kabul edilme olasılıkları oldukça artacaktır. Geleceğinizi İtalya'da kurmak istiyorsanız geç kalmadan ilk adımı atmalısınız.

İtalya'da Üniversite Okumak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

İtalya'da üniversite okumak istiyorsanız, İtalya üniversite fiyatları ve hazırlık planlarını detaylıca incelemek adına tüm programlarımız ve fiyatlarımızın mevcut olduğu ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirebilirsiniz. İtalya'da master fiyatları için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. İtalya'da üniversite okumadan önce İtalyanca seviyenizi tespit etmek için size hazırladığımız ücretsiz online İtalyanca seviye tespit sınavına hemen girebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.