Fransa Üniversiteleri

Fransa Üniversiteleri
4.9
811
(811 değerlendirme)
4.9

Fransa üniversiteleri hayatınıza seviye atlatacak. Dünyanın en modern ve popüler merkezlerinden olan Fransa'da üniversite okumak, size hayallerinize erişme fırsatı sunacak. Bu rüya gibi ülkenin en stratejik iki şehri olan Paris ve Nice'e yerleştirdiğimiz dil kampüslerimizde Fransa üniversite hazırlık kursu alarak Fransa'da üniversite hedefinize adım adım yürüyebilirsiniz.

Fransa Üniversiteleri

Fransa Üniversiteleri

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris

Merkezleri keşfet

Neden Fransa Üniversiteleri Tercih Edilmeli?

  • Fransa eğitim ve hayatın kalbinin attığı önemli merkezlendendir
  • Fransa mimarisi ve kültürüyle sizi baştan çıkarır
  • Üniversite hazırlık kurslarının yer aldığı Paris ve Nice bu ülkenin en nadide şehirlerindedir
  • Fransa üniversiteleri ile Fransızcayı ana diliniz gibi konuşursunuz
  • Fransa'da İngilizce bilme oranı da çok yüksektir, bu ülkede okursanız iki dilli olabilirsiniz
  • Fransa'da üniversite eğitimi alırsanız Fransa'da yüksek lisans yapma fırsatı yakalarsınız
  • Fransa'ya yerleşmek istiyorsanız ilk adım bu ülkenin dili ve kültürünü öğrenmektir, bu da üniversiteler ile mümkündür

Fransa'da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak için hemen hareket geçin, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

Fransa Üniversiteleri ve Fırsatlar

Fransa'da üniversite okumak, size kültürel ve akademik anlamda çok şey kazandıracak. Köklü geçmişi ve tarihi ile Fransa benzersiz bir yer olma özelliği taşıyor ve Fransa üniversiteleri de bu eşsiz kültürden nasibini almış durumda.

Fransa'da üniversite hazırlık kursları ile bir yandan dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan Fransızcayı sökecek, bir yandan da kariyer planlamanızı yapabileceksiniz. İstediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz esnek ve uygun fiyatlı Fransa üniversite hazırlık programını başarıyla tamamladığınız takdirde EF anlaşmalı Fransa üniversitelerinden birine yerleştirilmenizi garanti ediyoruz. 

Fransa'da Üniversite Okumak Hangi Şehirlerde Mümkün?

Avrupa'nın en modern merkezlerinden olan Fransa'da üniversite okuduğunuzda hayatınızın bir anda değiştiğini göreceksiniz. Bu deneyimi dolu dolu yaşamanızı garanti altına almak adına Fransa üniversite hazırlık kampüslerimizi iki farklı şehirde konumlandırdık.

Paris: Bu şehir size Eyfel Kulesi, Arc de Triomphe, Champs-Élysées gibi büyüleyici değerleri sunacak. Fransa'nın başkenti hem yaşamak, hem de okumak için karşı konulmaz bir cazibe.

Nice: Deniz kenarındaki bu tatlı şehre giden unutamıyor. Huzur ve sakinliği seçmek isterseniz bu şehirde üniversite okuyabilirsiniz.

Fransa'da Yüksek Lisans Yapmak Rüya Değil!

Fransa üniversitelerinden birinde eğitiminizi tamamladığınızda Fransa'da yükseköğrenim görmek adına kapıların size açıldığını göreceksiniz. Fransa'da üniversite eğitiminiz sonunda Fransızcanız mükemmel hale gelmiş olacak, aynı zamanda ülkede uzun süre yaşamış ve tecrübe kazanmış olacaksınız.

Bu durumda Fransa'da yüksek lisans yapmak için işlemleri başlatabilirsiniz. Edindiğiniz referanslar sizi rakiplerinizin önüne geçirecek ve çift dilli olduğunuz için fark yaratacaksınız. Fransa'da doktora yapmak da yine aynı şekilde ulaşılabilir olacak. Hayatınızı Fransa'da kurmaya başlamanız için Fransa üniversite hazırlık kursu ilk adımınız.

Fransa Üniversite Fiyatları ve Şartları

Fransa üniversiteleri içinden birine yerleştirilmek istiyor ve Fransa üniversite fiyatları ile ilgili bilgi talep ediyorsanız, tüm fiyatlarımızın bulunduğu ücretsiz fiyat kataloğu iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Bu katalogda Fransa üniversite ve Fransa yüksek lisans programlarımızın tamamı mevcuttur.

Fransa eğitim burslarına yönelik detaylı bilgiyi ise danışmanlarımızdan edinebilirsiniz. Fransızca seviyenizden emin değilseniz, sizler için hazırladığımız ücretsiz online Fransızca seviye tespit sınavını çözerek gerçekçi bir fikre sahip olabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.