Yurtdışında Üniversite Okumak

İngiltere Üniversiteleri

İngiltere Üniversiteleri
4.9
749
(749 değerlendirme)
4.9

İngiltere'de üniversite okumak size kariyer kapılarını sonuna kadar açacak. Dünyanın en iyi üniversitelerinden pek çoğunun yer aldığı bu zengin kültürlü ülke, sizi hedeflerinize yaklaştırırken İngiltere'de yaşam için de en uygun zemini hazırlayacak. İngiltere'de okumak kolay elde edemeyeceğiniz bir ayrıcalık ama 50 yıllık EF tecrübesiyle bu hayali gerçeğe olabildiğince yaklaştırıyoruz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: İngiltere
Şehir: OxfordCambridge
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

Neden İngiltere'de Üniversite Okumak Gerekli?

  • İngilizceyi ana diliniz gibi konuşma becerisini edinirsiniz
  • İngiltere'de üniversite eğitimi almak size kariyer anlamında büyük avantajlar sağlar
  • İngiliz eğitim sistemi yenilikçi ve açık görüşlüdür
  • Dünyanın en iyi 100 üniversitesi listesinde pek çok İngiliz üniversitesi yer alır
  • İngiltere'de okumak akabinde İngiltere'de yüksek lisans yapmak için olmazsa olmazdır
  • İngiltere'de yaşam kurma amacınız varsa, İngiltere'de üniversite okumak bunun ilk adımıdır
  • Oxford, Cambridge, Londra gibi üniversiteleri ile ün yapmış şehirlerde okuma ve yaşama şansına erişirsiniz
  • İngiltere'de master yapma şansınızı arttırırsınız

İngiltere'de üniversite okumak ve İngiltere'de yüksek lisans yapmak adına detaylı bilgiye ücretsiz fiyat kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz. İngiltere üniversite fiyatları içerisinde size de uyacak bir plan bulacağımıza eminiz. 

İngiltere Üniversiteleri ile Avrupa'ya Açılın

İngiltere'de üniversite okumak veya İngiltere'de yüksek lisans yapmak mı var hayallerinizde? Şu an belki Türkiye'de üniversite eğitiminizi sürdürüyorsunuz ama bir dönem veya bir akademik yılınızı İngiltere'de okuyarak mı geçirmek istiyorsunuz?

Seçtiğiniz programa bağlı olarak kredi alarak İngiltere'de lisans tamamlama yapabilir veya İngilitere üniversiteleri içerisinden anlaşmalı olanlardan birine garantili olarak yerleşebilirsiniz. İngilizce sınav tekniklerini öğrenirken akademik kelime bilginizi pratik yapabilir ve İngilizce için gerekli olan temel becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İngiltere'de üniversite ve İngiltere'de master planları kariyer planlamanız için ihtiyacınız olan eğitimi size sağlayacaktır.

İngiltere Üniversite Seçenekleri Hangi Şehirlerde Mevcuttur?

Dil kampüslerimiz, İngiltere üniversitelerinden en iyilerinin yer aldığı şehirlere konuşlanmış durumdadır: Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bristol, Eastbourne, Bournemouth, Manchester ve bunun yanı sıra Ashridge'deki özel programlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dil programlarımızdan birini başarıyla bitirdiğiniz takdirde anlaşmalı İngiltere üniversitelerinden birine yerleştirilmenizi garanti ediyoruz.

İngiltere'de Üniversite Okumak Nasıl Avantajlar Sağlar?

Yaşınız ve becerileriniz ne olursa olsun İngiltere'de üniversite okumak sizin için büyük bir adım olacak. Hatta evinizden dışarı dünyayı keşfetmek için başka bir ülkeye adımınızı attığınız ilk deneyiminiz bu olabilir. İngiltere'de üniversite okumak kulağa imkansız gibi mi geliyor? Sizlere önerdiğimiz İngiltere üniversite hazırlık programları üniversite kabul sürecinizi olabildiğince kolaylaştıracaktır.

Dil programı sonrasında İngiltere'de yüksek lisans (master) yapmak ya da lisans eğitimi almak yalnızca akademik becerilerinizi geliştirmeyecek, aynı zamanda yeni bir kültürü sizinle tanıştıracak, yeni bir sosyal çevreyi size tanıtacak ve İngiltere'deki hayatın kalitesini solumanızı sağlayacak.

İngiltere Üniversiteleri ile İngiltere'de Yüksek Lisans Yapmak

İngiltere'deki üniversiteler ve özellikle en seçkin olanlar; lisans, yüksek lisans ve doktora alanında dünyanın sayılı okulları arasındadır. Yine İngiltere sertifika programları da dünyadaki en iyi sertifika programlarını içerir. İngiltere üniversiteleri arasından birine yerleşmeyi umuyorsanız, EF'in sunduğu İngiltere üniversite hazırlık programlarından birini seçerek İngiltere'de okumanın kapısını aralayabilirsiniz.

Üniversite eğitiminiz sonrası İngiltere'de yüksek lisans yapmak adına pek çok fırsatınız ortaya çıkacaktır. Üniversiteyi başarıyla tamamladığınız takdirde İngiltere'de master kabulü almak düşündüğünüzden çok daha kolay olacaktır. EF olarak bu konuda da size tüm desteği sağlıyoruz.

İngiltere'de Üniversite Fiyatları ve Seviye Tespit Sınavı

İngiltere üniversiteleri sizi bekliyor. Sizler için hazırladığımız ücretsiz fiyat kataloğu ile İngiltere üniversite fiyatları bilgisine erişebilir, hangi İngiltere üniversite hazırlık programının size uygun olacağını seçebilirsiniz.

İngiltere'de yüksek lisans yapmak için de yine bu katalogdan yararlanabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce İngilizce seviyenizi tespit etmek adına hazırladığımız ücretsiz online İngilizce sınavına girerek kendinize uygun planı çizebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.