Yurtdışında Üniversite Okumak

Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
4.9
702
(702 değerlendirme)
4.9

Kanada'da üniversite okumak ile geleceğinizi garanti altına almış olacaksınız. 50 yılı aşkın tecrübeye sahip EF güvencesiyle Kanada'da üniversite eğitimi almak veya Kanada'da yüksek lisans yapmak bir hayal değil. Hizmetinizde olan EF Kanada üniversite hazırlık programları ile hem İngilizcenizi geliştirecek, hem sosyal hayatınızın tadını çıkaracak, hem de Kanada üniversiteleri arasından EF anlaşmalı olanlara yerleştirilmeyi garantileyeceksiniz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

Kanada Üniversiteleri ile Tanışın

Nefes kesen atmosferi ve doğal güzellikleriyle Kanada'da üniversite okumak veya Kanada'da yüksek lisans yapmak (Kanada'da master yapmak), pek çok açıdan eşi bulunmaz bir deneyim. Kanada'da okumak önemli bir karar ama bir üniversiteye kabul edilmek için en iyi şekilde hazırlanmış olmanız gerekiyor. Kanada üniversite hazırlık programına katılarak İngilizce becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve Kanada'da yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu süreç boyunca Kanada üniversiteleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, Kanada yüksek lisans programları ve Kanada okullarına katılmak adına şansınızı arttırabilirsiniz. Programlarımızdan birini başarıyla tamamladığınız takdirde Kanada üniversiteleri arasında EF anlaşmalı olanlardan birine yerleştirilmeniz garantilidir.

Neden Kanada'da Üniversite Okumalısınız?

  • İngilizceyi ana diliniz gibi konuşma yeteneğine sahip olursunuz
  • Kanada'da yaşam kurma fırsatını elde edersiniz
  • Kanada eğitim sistemi oldukça güvenilirdir
  • Kanada üniversiteleri dünyanın en iyileri arasında gösterilmektedir
  • Kanada'da kariyer yapmak istiyorsanız ilk adımı atabilirsiniz
  • Kanada yüksek lisans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

Kanada'da üniversite okumak ve Kanada yüksek lisans ücretleri hakkında detaylı bilgiye ücretsiz fiyat kataloğumuzdan ulaşabilirsiniz. Kanada üniversite fiyatları her bütçeye uyacak şekilde ayarlanmıştır.

Kanada Yüksek Lisans Fırsatları

Kanada'da üniversite okumak gibi Kanada'da yüksek lisans yapmak da kesinlikle ayrıcalıklı bir eğitim deneyimidir. Sizler için hazırladığımız Kanada üniversite hazırlık programlarından birine kayıt olarak Kanada'da okuma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanada'da master yapmak size hem kusursuz bir eğitim sağlayacak, hem de kariyer planlarınızı yapmanıza yardımcı olacak. Dünyaca tanınan Kanada üniversiteleri ve onların görkemli kampüslerinde kendinizi geliştirmek ve sosyal hayatla akademik hayatı iç içe yaşamak istiyorsanız ilk adımınız Kanada'da üniversite hazırlık programına başvurmak. Fiyatlar konusunda endişe etmeyin, her bütçeye uyacak planlarımız mevcut! 

Kanada'da Üniversite Okumak için Sunduğumuz Seçenekler

Kanada yüksek lisans ve üniversite kalitesi konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden biridir. Kanada sertifika programları da dünyanın sayılı eğitim planları arasındadır. Kanada üniversitelerinde kendinize yer bulabilmeniz adına bu huzurlu ve mutlu ülkenin iki farklı gözde şehrinde size planlar sunuyoruz: Kanada'nın kalbinin attığı yer Toronto'da üniversite okumak ve dinginliği doruklarda yaşayacağınız Vancouver'da üniversite okumak. EF'in 50 yılı aşkın tecrübesi ve sizin azminiz ile Kanada'da üniversite okumak ve Kanada okulları, hayal olmaktan çıkacak. Üstelik kaliteli iş gücüne her zaman ihtiyaç duyan Kanada'da kalıcı olmak diğer ülkelere oranla çok daha kolay.

Kanada Üniversite Fiyatları ve Program Detayları

Kanada'da üniversite okumak veya Kanada'da yüksek lisans yapmak adına daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, Kanada üniversite hazırlık planlarımız ilginizi çekecektir. Kanada üniversite hazırlık programları fiyatları için ücretsiz fiyat kataloğu isteyerek maceranızı başlatın. Kanada'da üniversite okumak için sizden belirli bir İngilizce seviye talep edileceğinden sahip olduğunuz İngilizce seviyesini öğrenebileceğiniz ücretsiz bir seviye tespit sınavı hazırladık. Bu test ile seviyeniz hakkında daha gerçekçi bir fikir edinebilir, Kanada üniversite başvurularınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.