Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de Üniversite Okumak
4.5
947
(947 değerlendirme)
4.5

Çin'de üniversite eğitimi alarak diploma programını tamamlayan çok fazla yabancı öğrenci bulamazsınız. Bizlerin size sunduğu kurslar, Çin'de üniversite okumak sırasında bu dili en iyi şekilde öğrenip, sizi kültürün, sanatın yani hayatın tam içine sokmayı amaçlıyor. Bu şekilde ülkenize döndüğünüzde, Çin'in size sunduğu her şeyi tam anlamıyla deneyimlemiş olacaksınız. Çin üniversiteleri ile yepyeni bir bakış açısı kazanacak ve hayatınıza yeni bir başlangıç yapabileceksiniz.

Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de Üniversite Okumak

Ücretsiz katalog

Yaş grubunuza uygun programı seçin

Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de üniversite eğitimi ile bir akademik yıl boyunca kalın ve dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle birlikte kalarak tarih ve sanat gibi birçok alanda ders alma fırsatını yakalayın. Çin'de üniversite olmak için hangi programımızı seçerseniz seçin, Mandarin bilgileriniz küçük sınıflarımız, tecrübeli eğitmenlerimiz ve Çinli öğrencilerle sürekli etkileşiminiz sayesinde hızlıca gelişecek. Eğer Çin üniversiteleri içinden birinde ya da dünyanın bir başka ülkesinde Çince eğitim veren bir üniversitede eğitim almak isterseniz kendinizi Çin'de üst düzey bir kursa kaydolmaya hazırlayın.

Çin Üniversiteleri

Çin'de üniversite okumak ve Çinceyi kendi Çin üniversitelerinde öğrenmek için Çin üniversite hazırlık kurslarımızdan birine katılarak Mandarin'i kolayca öğrenebilirsiniz. Çin'de yaşamaya başlayarak Çincenin inceliklerini hızlıca öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dersleriniz boyunca yalnızca kendinizi öğretmenleri dinleyerek geliştirmeyecek aynı zamanda iletişim kurarak interaktif bir şekilde Çincenizi geliştireceksiniz. Çin'de bir üniversiteye yerleşmek yabancı birisi için karmaşık bir süreç olabilir, üniversite hazırlık kurslarımıza katılarak Çin'de üniversite kabul için gereken bilgileri de edinmiş olacaksınız. O nedenle Çin'de okumak veya Çin'de yüksek lisans yapmak istiyorsanız şimdi uygun fiyatlarla kurslarımıza kaydolun!

Çin'de Üniversite Eğitimi ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Çin üniversiteleri ve Çin'de üniversite fiyatları ile ilgileniyorsanız, Çin'de üniversite okumak için ilk adımı ücretsiz fiyat katalogu indirerek atabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.