Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de üniversite eğitimi alarak diploma programını tamamlayan çok fazla yabancı öğrenci bulamazsınız. Bizlerin size sunduğu kurslar, Çin'de üniversite okumak sırasında bu dili en iyi şekilde öğrenip, sizi kültürün, sanatın yani hayatın tam içine sokmayı amaçlıyor. Bu şekilde ülkenize döndüğünüzde, Çin'in size sunduğu her şeyi tam anlamıyla deneyimlemiş olacaksınız. Çin üniversiteleri ile yepyeni bir bakış açısı kazanacak ve hayatınıza yeni bir başlangıç yapabileceksiniz.

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Çin'de Üniversite Okumak

Çin'de üniversite eğitimi ile bir akademik yıl boyunca kalın ve dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle birlikte kalarak tarih ve sanat gibi birçok alanda ders alma fırsatını yakalayın. Çin'de üniversite olmak için hangi programımızı seçerseniz seçin, Mandarin bilgileriniz küçük sınıflarımız, tecrübeli eğitmenlerimiz ve Çinli öğrencilerle sürekli etkileşiminiz sayesinde hızlıca gelişecek. Eğer Çin üniversiteleri içinden birinde ya da dünyanın bir başka ülkesinde Çince eğitim veren bir üniversitede eğitim almak isterseniz kendinizi Çin'de üst düzey bir kursa kaydolmaya hazırlayın.

Çin Üniversiteleri

Çin'de üniversite okumak ve Çinceyi kendi Çin üniversitelerinde öğrenmek için Çin üniversite hazırlık kurslarımızdan birine katılarak Mandarin'i kolayca öğrenebilirsiniz. Çin'de yaşamaya başlayarak Çincenin inceliklerini hızlıca öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dersleriniz boyunca yalnızca kendinizi öğretmenleri dinleyerek geliştirmeyecek aynı zamanda iletişim kurarak interaktif bir şekilde Çincenizi geliştireceksiniz. Çin'de bir üniversiteye yerleşmek yabancı birisi için karmaşık bir süreç olabilir, üniversite hazırlık kurslarımıza katılarak Çin'de üniversite kabul için gereken bilgileri de edinmiş olacaksınız. O nedenle Çin'de okumak veya Çin'de yüksek lisans yapmak istiyorsanız şimdi uygun fiyatlarla kurslarımıza kaydolun!

Çin'de Üniversite Eğitimi ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Çin üniversiteleri ve Çin'de üniversite fiyatları ile ilgileniyorsanız, Çin'de üniversite okumak için ilk adımı ücretsiz fiyat katalogu indirerek atabilirsiniz.