OKULLARIMIZ AÇIK! Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Çin Dil Okulları

Bir dili öğrenmenin en iyi yolu o dili yaşamaktan geçer ve siz de Çin'de Çince kursu alarak tam da bunu yapmış olacaksınız. Çin dil okulları, tarihi bir dil olan Çinceyi en iyi şekilde kavrayabilmeniz için en ideal ortamı sağlar. Çin dil kursları ile farklı bir kültürü deneyimlerken bu sıra dışı dilin inceliklerine de hakim olacaksınız. Çin'de Çince dil dersleri alarak vizyonunuzu genişletin ve geleceğinize en iyi yatırımı yapın. EF ile Çin dil okulu tam size göre!

Çin Dil Okulları

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Seçiminizi en popüler şehirler arasından yapın

Çin Dil Okulları

Çin dil okulları ile hayatınızda yeni bir sayfa açmaya hazır mısınız? Çin'de dil kursları ile Çinceyi en doğru şekilde öğrenme fırsatına erişeceksiniz. Canlı ve dinamik bir şehir olan Pekin'de kısa ve uzun dönemli Çin dil kursu seçeneklerimiz mevcut. Alacağınız kursları stajlarla veya uluslararası geçerliliği olan sertifikalarla birleştirebilir, dil eğitimi deneyimizi en yüksek seviyede yaşabilirsiniz.Hangi Çin'de Çince dil kursu programını seçerseniz seçin, EF'in yıllara dayanan tecrübeli eğitmenlerinden ve etkisi kanıtlanmış eğitim tekniklerinden yararlanacaksınız. Çin'deki dil okullarımız çok uzun zamandır sizlere hizmet veriyor.

Çin Dil Okulu

Bu dili öğrenmek için sadece bir kaç hafta veya ayınız olabilir, ya da tam anlamıyla konuşmaya başlamak için tüm bir yıl Çin'de yaşamaya hazır olabilirsiniz. Çin dil kursları sizlere istediğiniz programı bulmanız için yardımcı olacak ve Pekin'i keşfedebilmeniz için hazırlanan aktivitelerle unutulmaz deneyimler kazanacaksınız. Çin'de Çince kursları arasında bulabileceğiniz en kaliteli Çince kursunu, en deneyimli ve profesyonel öğretmenlerle, her anınızda sizi destekleyerek vereceğimizi sizlere garantiliyoruz. Şimdi Çin'de dil eğitimi almak için kaydolun, uygun fiyatlarımızdan yararlanma fırsatını yakalayın.</P>

EF Güvencesiyle Çin Dil Okulu

Çin çok büyük ve karmaşık bir ülke, o nedenle ilk başta gözünüzü korkutabilir. Çin'de dil okullarına gitmeye karar verirseniz, Çin vizesinden, kalacak yer seçeneklerine ve kurslara kadar her şey hakkında detaylıca bilgilendirileceksiniz. Çin'e geldiğiniz zaman okul çalışanlarımız gereken her şeyi ayarlamış olacak ve size ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklar. Çin'in önemli tarihi ve turistiki yerlerine geziler ve çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Kendinize daha fazla güvenmeye başladığınızda kendi kendinize Çin'i keşfetmeye ve bu dili yaşamaya daha fazla zaman bulacaksınız. EF ile Çin'de dil eğitimi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.