Fransızca Üniversite Okumak

Geleceğiniz ve kariyeriniz için eğer Fransızca üniversiteler bakıyor ve bu üniversitelere nasıl girebilirim diye soruyorsanız doğru yere geldiniz. Çok çeşitli kurslarımızla sizleri, Fransızca dil becerilerinizi akademik olarak en yüksek seviyelere çıkardıktan sonra, üniversite giriş konusunda destekliyoruz. Gerek kısa dönemli kurslarla, gerekse de yıllık programlarımızla Fransızca üniversiteler için gerekli şartları sağlamanız konusunda her an yardım alacaksınız.

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Fransa

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın