MALTA'DA GECE HAYATI VE EĞLENCE

Malta'da eğlenmek garanti! Hem plajda veya denizde tatil yapmak isteyenler, hem de sıcak yaz günlerinde gece hayatının çılgın ritimleriyle kendini bulmak isteyenler için Malta gerçekten iyi bir seçenek. 

Paceville, Malta adasında gece hayatıyla ün yapmış en popüler lokasyonlardan bir tanesi, ancak bu alanda tek değil. Malta'nın güzide plajlarına oldukça yakın şekilde konumlandırılmış sayısız restoran, bar, disko ve gece kulübü, eşsiz cazibesiyle sizleri adeta adaya davet ediyor.

Eğer EF'in Malta'daki öğrencilerinin paylaştığı fotoğraflarla bu ülkeyi daha yakından tanımak isterseniz **EF Malta Instagram **hesabına göz atabilir, ayrıca EF Türkiye Instagram ve  EF Facebook Türkiye hesaplarını takip ederek tüm paylaşımları inceleyebilirsiniz.

MALTA'DA GECE HAYATI - BARLAR VE KULÜPLER

Malta'nın gece hayatı gençler arasında olağanüstü bir popülariteye sahip ve çoğunlukla yaşamayı tercih ettikleri St. Julian'ın Paceville bölgesinde yoğunlaşmış durumda. Birçok gece kulübü ve bar gece geç saatlere kadar hizmetini sürdürüyor. Malta'nın en büyük kumarhanelerinden biri Oracle Casino da yine burada yer alıyor. Oldukça modern ve göze hitap edecek şekilde tasarlanmış olan gece kulüpleri ve barlarda turistleri ve gençleri eğlendirmek adına sabahlara kadar süren canlı müzik programı bulunuyor. Tatil yerleri ve oteller de turistlere alternatif eğlence seçenekleri sunmak adına sayısız etkinlik düzenliyor.

MALTADAKİ EN İYİ GECE KULÜPLERİ
  • Fuego Salsa Bar:  Salsa tutkunlarının hayır diyemeyeceği bir adres 
  • Gianpula Village: Lounge ve gece kulüpleriyle tam bir eğlence köyü
  • Club Havana: Paceville'in en çok tercih edilen gece kulübü

GECE TEKNE TURU

Malta'daki en popüler sosyal aktivitelerden birisi de gece tekne turları. Tekne turları ile Malta'yı keşfedebilir ve gece ışığında denizde yüzebilirsiniz. Sliema sahilinde bulunan Captain Morgan turları, et ve balık yemekleri ile dansın tadını çıkarma imkanını bir arada sunuyor.

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ DİĞER SAYFALAR