Malta

Akdeniz'in incisi Malta'da antik çağ hazinelerini ve doğal güzellikleri keşfedin! Tatilinizi eğlence, kültür ve İngilizce öğrenme deneyimi ile birleştirmek istiyorsanız Malta'dan daha iyi bir seçenek bulmak çok zor.

Malta adası Avrupa'nın güneyinde yer alıyor olup İtalya'nın Sicilya bölgesinden 90 km uzaklıkta. Malta adası dışında Malta Cumhuriyeti Gozo ve Comino adalarından oluşuyor. Akdeniz'in ortasında bulunması nedeniyle de çoğu kez Akdeniz'in kalbi olarak da adlandırılıyor.

Ilıman iklimiyle Malta renkli limon ağaçları ve çeşitli çiçeklerle yeşilin ve mavinin enfes uyumunu birlikte yaşayabileceğiniz bir ada.

Malta sahilleri genellikle yüksek ve kayalık olsa da kumla dolu plajları tertemiz bir denize ve doğal mağara oluşumlarına sahip. Ayrıca harika iklimiyle Malta'da yürüdüğünüz yollarda lavanta, kekik ve nane kokusu size eşlik ediyor olacak.

Ayrıca Malta tarihi mimarisi, zengin mutfağı ve kültürüyle birçok turiste kucak açıyor. Şaşırtıcı bir şekilde zengin bir tarihi olan Malta'da aynı zamanda eğlence nin dozu oldukça yüksek. Tüm bunların yanında Malta, İngilizce eğitim almak isteyenlerin en önde gelen tercihlerinden biri olarak da dikkat çekiyor.

İLGİLENEBİLECEĞİNİZ DİĞER SAYFALAR

1965'ten günümüze EF, yurtdışı dil eğitiminde standartları belirliyor. Yenilik, kalite ve güvenliğe olan kayıtsız bağlılığımız sayesinde dünyanın en saygın kuruluşlarının saygısını topladık.

50

yıllık uluslararası eğitim tecrübesi

26

akreditasyon ve uluslararası kurumlardan ödüller

400+

dünya çapında okul ve ofisler