Malta Yaz Kampı

Malta yaz kampı hem eğlenceli plaj aktiviteleri hem de bol İngilizce pratik yapma fırsatlarıyla harika bir merkezimizdir. Malta yaz kampımız plaja 2 dakika yürüme mesafesinde ve isteyebileceğiniz bir çok kolaylık ve fırsatlar sizlere sağlanmakta. Malta'nın eşsiz güzelliği ve harika Akdeniz bölgesinde asla unutamayacağınız bir kamp geçireceksiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Malta

2022 Malta'da Yaz Kampı Yapın

Malta'da yaz kampına katılarak Akdeniz'in güneşli sahillerini keşfedebilirsiniz. Malta'da bir yaz kampına katılmak evde yaz boyunca ders çalışmaktan çok daha eğlenceli ve İngilizce öğrenmenin çok daha etkili bir yolu. İngilizce Malta'nın ana dillerinden biri. Sunduğumuz birçok seçenek, konaklama opsiyonları, tecrübeli eğitim ve pratiğe dayalı İngilizce öğretim sistemi ile dil öğrenmek için Malta'daki kamplara katılmanın doğru seçim olduğu göreceksiniz.

Malta'da Ders ve Eğlence Bir Arada

İngilizce Malta'nın resmi dili, o yüzden yaz boyunca İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak için Malta yaz kampı oldukça uygun. Sabahları yapılacak olan interaktif derslerden sonra bölgeyi keşfetmek için birçok zamanınız olacak. Planlanmış aktiviteler sayesinde Malta adasının kültürünü daha yakından tanıyacak ve yerel insanlarla konuşma fırsatı yakalayacaksınız. Dünyanın birçok ülkesinden gelen yabancı öğrencilerle tanışıp kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Malta'daki yaz kampında ders ve eğlence o kadar dengeli ki sıkılmadan İngilizce öğrenmenin tadını çıkaracaksınız! Uygun fiyatlarla Malta kamplarımıza şimdi katılın!