EF YURTDIŞINDA AKADEMİK YIL

Bu EF programı ile 6, 9 veya 11 ay boyunca istediğiniz bir ülkede kalabilir ve eğitim alabilirsiniz. Genel olarak bu program dil becerilerinizi geliştirmek üzerine yoğunlaşmakta, aynı zamanda akademik konularda çalışmak üzere kendinize zaman ayırmanızı mümkün kılmaktadır. Eğitimlerimiz işletme, pazarlama, edebiyat, turizm, finans, lojistik, moda, tasarım ve benzeri konular üzerine odaklanmış durumdadır. Yabancı ülkeleri ve gerçek bir kültür değişim programını deneyimlemeniz için yurtdışında akademik yıl programlarımız biçilmiş kaftan konumundadır. Hemen şimdi yurtdışı akademik programlarımıza göz atın.

EF ÇOKLU DİL YILI

Bir dil öğrenmek sizin için yeterli değilse, EF size çoklu dil yılı programını öneriyor. 3 farklı şehirde alacağınız kurslarla 3 farklı dil öğrenme ve dünyayı keşfetme fırsatını bir arada yaşayabilirsiniz. Bu benzersiz program New York, Los Angeles, Londra, Paris, Sydney, Pekin ve Hawaii gibi popüler merkezlerimizin yanı sıra 40 farklı uluslar arası EF okulunda ve 16 ülkede geçerli.

"Çoklu dil yılı programı benim için harikaydı. Bolca seyahat etme imkanı buldum ve bir sürü yeni insan ve farklı kültür tanıdım."

EF ADVANCED DIPLOMA

Bu program alacağınız İngilizce kursunu çeşitli iş alanlarıyla birleştirerek size benzersiz bir fırsat tanıyor. Dil kurslarının yanı sıra alacağınız seçmeli dersler ile hayalinizdeki meslekle ilgili sektörel eğitim de alıyor olacaksınız. İşletme, Online Pazarlama, Turizm ve Otelcilik, Medya ve Sanat, Moda Tasarım, Uluslararası İlişkiler, Sağlık ve Fitness ve Uluslararası İletişim gibi alanlardan yapacağınız seçimle sektörle ilgili bir pozisyona yerleştirilecek ve 6 veya 9 aylık bir çalışmanın sonucunda EF Advanced Certificate / EF Advanced Diploma almaya hak kazanacaksınız. Daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

"Seçimimi Advanced Diploma Media & Art programından yana kullandım, sınırlarımı genişlettiğimi kesinlikle söyleyebilirim."

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK

6 veya 9 aylık üniversite hazırlık programlarımızda sizi gerçek bir mücadeleye ciddi bir şekilde hazırlıyoruz. Bu program sayesinde yalnızca eğitiminiz için gerekli olan yabancı dili öğrenmeyecek, aynı zamanda IELTS, TOEFL, SAT ve bunun gibi sınavlara yoğun bir şekilde hazırlanma fırsatını bulacaksınız. Yabancı dil öğrenirken aynı zamanda işletme, hukuk, turizm, bilgi teknolojileri (IT), sanat ve bilim alanlarında akademik üniversite dersleri alarak da kendinizi geliştirebileceksiniz. EF Üniversite Hazırlık programını başarıyla tamamlamanız durumda sizi EF'in İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Singapur'daki 150 anlaşmalı üniversitesinden birine garantili olarak yerleştiriyoruz. EF ile yurtdışında üniversite hazırlık programı hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

NEDEN EF İLE YURTDIŞINDA GİTMELİSİNİZ?

  • EF Education First dünyanın en önde gelen uluslararası özel eğitim kurumlarından biridir ve 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.
  • Şimdiye kadar EF ile 15 milyonu aşkın insan EF'e güvenmiş ve başarıyla yurtdışında üniversite eğitimi alarak yabancı dillerini geliştirme fırsatı bulmuştur.
  • Yurtdışında okumak ve dil öğrenmek için başta Londra, Paris, New York, Los Angeles, Miami, Sydney, Tokyo ve Şanghay olmak üzere 44 farklı şehir seçeneğimiz mevcut.
  • Dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilerle eğitim alma ve yabancı dilinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • EF'in sunduğu özel eğitim metodu olan EFEKTA eğitim sistemi ile kişisel ilgi ve hedeflerinize göre şekillendirebileceğiniz sınıflarda alacağınız derslerin yanı sıra interaktif online derslere ve diğer aktivitelere katılabilirsiniz. Böylece daha hızlı bir öğrenme sürecinden geçeceğinizi garanti ediyoruz!
  • Seçeceğiniz seçmeli dersler ile Yurtdışında Akademik Yıl deneyimizinizi kişisel ilgi alanlarınızla şekillendirebileceksiniz.
  • EF Yurtdışında Akademik Yıl programlarıyla alacağınız eğitimin yanı sıra dünyaca kabul gören dil sertifikaları edinebilirsiniz.
  • Yurtdışında staj yapma ve gönüllü olarak çalışma fırsatı bulabilir, benzersiz bir iş tecrübesi kazanabilirsiniz.
  • Katılacağınız programdan bağımsız olarak, EF yurtdışına çıkışınızdan, kalacak yer ayarlamaya, boş zamanlarda yapacağınız aktivitelere kadar yurtdışında bulunacağınız tüm deneyim için gerekli planları sizin için yapacaktır.
EF ile bir yıl yurtdışında kalarak tüm dünyayı tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Farklı ülkelerden insanlar tanımak inanılmaz eğlenceli!