Miami Dil Okulları

Eğer plajda zaman geçirmeyi seviyorsanız, bizim sunduğumuz Miami dil okulları plaja bir kaç adım uzaklıktaki harika lokasyonuyla, sizlere okyanus manzaralı sınıflarda eğitim alma fırsatını veriyor. İngilizce eğitiminize biraz da güneş ışığı katmak için Miami'de İngilizce kursu almak tam da aradığınız şey!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: Miami

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: Miami

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: Miami

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: Miami

Miami Dil Okullarında Neler Yapabilirsiniz?

West Palm Beach'ten çıkıp Miami'nin gece kulüplerinde partilere katılarak şehrin kendine has ritmiyle sosyal bir ortamda İngilizcenizi geliştirebilir, Miami'de İngilizce kursunuzu kişiselleştirilmiş bir hızda alabilirsiniz. Florida dil okulları, dünyanın her köşesinden gelen binlerce öğrencisi sayesinde artık kaliteli İngilizce eğitimi ve inanılmaz lokasyonu ile tanınıyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın, uygun fiyatlarla dil kurslarımıza katılıp Florida'nın tadını çıkarırken dil okullarımızda İngilizcenizi kolayca geliştirin!