EF İLE YURTDIŞINA GİTMEK

Erasmus'un sağladığı kota oldukça limitlidir, bu nedenle her dönem başı Erasmus kotasının kısa sürede dolması kaçınılmazdır. Bunun yanı sıra Erasmus programının uzunluk, yoğunluk, yetersiz esneklik gibi sebeplerden dolayı her öğrenciye uymayacağını varsaymak yanlış olmayacaktır. İşte tam burada EF Education First olarak devreye giriyor ve size onlarca alternatif yurtdışı eğitim programı sunuyoruz. Yurtdışında bir dil okulunda yeni bir lisanın temellerini atmak, farklı bir kültürün kapılarını bir yurtdışı staj imkanı ile aralamak veya eşsiz bir yurtdışı akademik yıl deneyimi ile geleceğinizi yeni bir ülkede inşa etmek... Seçim size ait. İhtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebileceğiniz kurslar ile yaşınız, bütçeniz ve dil seviyenizden endişe duymadan size en uygun programı bulacağımızı garanti ediyoruz!

"EF'deki herkes çok arkadaş canlısı ve sıcak kanlı. Yurtdışı deneyimi böyle güzel bir ortamda yapmak harikaydı!"

NEDEN EF'İ TERCİH ETMELİYİM?

  • 50 yıllık deneyim: 1965'te kurulan EF, yurtdışı dil eğitimi konusunda öncü durumda.
  • Güvenilir akredite okullar: EF dil okullarında en yüksek kalite dil eğitimini sunuyoruz. Dil okullarımız modern ekipmanlarla donatılmış olup, British Council, EAQUALS ve ACCET gibi kurumlar tarafından sertifikalandırılmıştır.
  • Uluslararası: EF dünyanın 100'den fazla ülkesinde dil okulları ve ofislerle temsil ediliyor.
  • Özel dil öğretim tekniği: EF'in yaratıcı eğitim tekniği EFEKTA ile öğrenciler İngilizce becerilerini yalnızca sınıflarda geliştirmiyor. EF SET (EF İngilizce Seviye Testi) ile katılımcılar dil seviyeleri hakkında detaylı bir bilgi alabiliyor.
  • İletişime dayalı eğitim: EF size sadece dil bilgisine dayalı yabancı lisan öğretmiyor, interaktif ve konuşmaya dayalı metodları eğitiminizle harmanlayarak komple bir dil eğitim tecrübesi sunuyor.
  • Sürekli geliştirilen öğretme teknikleri: EF 2009'dan beri Cambridge Üniversitesi ile eğitim yöntem ve tekniklerini geliştirmek için ortak bir çalışma yürütmektedir.
  • Kapsamlı seyahat servisi: EF size yurtdışına çıkarken vize yardımından kalacak yer seçimine, uçak biletinden hava alanı karşılamasına kadar birçok konuda hizmet sağlıyor.
EF'in eğitim teknikleri hedeflerime daha kısa sürede ulaşmamı sağladı.