New York Dil Okulları

New York İngilizce dil kursları Amerika'yı en iyi şekilde deneyimlemek ve İngilizce'yi bolca sosyalleşerek öğrenmek için harika bir merkez olacaktır. Newyork içinde küçüklü büyüklü bir çok okul bulacaksınız. Sizlere sunduğumuz New York dil okulu, Tarrytown içerisinde, 5 hektarlık kocaman bir kampüsün tam ortasında, sınıflarıyla, kapsamlı üniversite kütüphanesiyle, 25 metrelik yüzme havuzuyla, yurtlarıyla ve öğrenci kafeteryasıyla sizleri konuk etmek için bekliyor!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: New York

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New York

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: New York

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: New York

New York Dil Okullarında Neler Yapabilirsiniz?

New York İngilizce dil kursları Amerika'yı en iyi şekilde deneyimlemek ve İngilizce'yi bolca sosyalleşerek öğrenmek için harika bir merkez olacaktır. Newyork içinde küçüklü büyüklü bir çok okul bulacaksınız.

Sizlere sunduğumuz New York dil okulları, Tarrytown içerisinde, 5 hektarlık kocaman bir kampüsün tam ortasında, sınıflarıyla, kapsamlı üniversite kütüphanesiyle, 25 metrelik yüzme havuzuyla, yurtlarıyla ve öğrenci kafeteryasıyla sizleri konuk etmek için bekliyor!

Neden EF New York Dil Okulumuzu Seçmelisiniz?

  • New York dünyadaki en büyük EF kampüsüdür
  • Sıcakkanlı ve güler yüzlü çalışanlarımız ile gerçek bir New York'lu karşılaması
  • 25 dönüm ve 11 binasıyla tarihi Amerikan mimarisi
  • Yıl boyunca 50'den fazla ülkeden gelen öğrencilerle uluslararası bir ortam
  • Manhattan'dan trenle yaklaşık 1 saat uzaklıkta

New York Dil Okulu Fiyatları

New York dil kursu serüveninizi başlatmaya hazırsanız ya da New York dil okulu fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat katalog isteyebilirsiniz. New York dil okulu fiyatları her bütçeye uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.