İş İngilizcesi Kursu ve Mesleki İngilizce

İş İngilizcesi (Business English) neden mi kaçınılmaz bir öneme sahip? Kariyer gelişiminiz; hayatınızın bugünü ve yarını için en önemli rollerden birini oynar. Güçlü ve başarılı bir kariyere sahip olmak size bugünden sayısız fırsatların kapısını açarken, geleceğinizi garanti altına almanız için de eşsiz bir fırsat yaratır. Bu nedenle kariyer planlamanızı doğru yapmalı ve sağlam adımlar atarak hedefinize yönelmelisiniz. Günümüzde İngilizcesi belli bir seviyede olmayan iş adayları, iş başvurularında çoğu zaman mülakatlara dahi çağrılmadan eleniyor. İşte tam burada devreye giren iş İngilizcesi, kariyerinizi yeniden inşa edebilecek kritik bir değeri de beraberinde getiriyor.

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney Afrika

EF English Live

18 + Yaş
Online
Dünyanın en büyük online okulu ile her an, her yerde, her seviyeye uygun öğretmen eşliğinde canlı derslere katılın.

Hult EF Corporate Education

Yüz yüze, online ve yurt dışında
Yenilikçi ve sonuç odaklı programlarımızla geleceğin iş dünyasına hazırlanın. Dünya çapında binlerce şirket bize güveniyor.

İş İngilizcesi Kursu Hangi Ülkelerde Mevcut?

Kariyerinizi baştan yaratmanız için hazırlamış olduğumuz iş İngilizcesi kursları, tam 10 farklı ülke ve onlarca değişik şehirde sizlerle buluşuyor. Bu ülkelerde mesleki İngilizce eğitimi aldığınızda, ülke yönetmeliğine bağlı olarak yurtdışı staj imkanına erişebilecek ve anlaşmalı üniversitelerde eğitim görme şansını yakalayabileceksiniz.

İş İngilizcesi Kursu Alabileceğiniz Ülkeler

İngiltere, Amerika, Malta, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Singapur ve İrlanda.

Kariyer kursları alabileceğiniz şehirler arasından en popüler seçimler: Miami (Amerika), Londra (İngiltere), St. Julian's (Malta), Sydney (Avustralya), Dublin (İrlanda), Cape Town (Güney Afrika), Toronto (Kanada). İş İngilizcesi kursu ile öğrenebileceğiniz bazı mesleki İngilizce türleri: Turizm İngilizcesi, ticari İngilizce, hukuk İngilizcesi, teknik İngilizce, finans İngilizcesi, eğitim İngilizcesi.

Kariyeriniz ve geleceğiniz için atacağınız bu büyük adımın her aşamasında EF Education First olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. 50 yıldan fazla bir süredir sektörün içinde yer almakta olan EF, bugüne kadar her ülke, seviye ve yaştan 20 milyona yakın kişiye yabancı dil eğitimi sağladı. Esnek programlar ile istediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz iş İngilizcesi kursları, çeşitli uzunluklar ve birbirinden gösterişli kampüslerde sizlere sunuluyor. Öğrenciler için 6, 9 veya 11 aylık akademik sömestir veya 1 yıllık akademik yıl programları, profesyoneller içinse kısa veya uzun süreli mesleki İngilizce kursları ile geleceğinize yapacağınız bu yatırıma destek veriyoruz.