Çin'de Lise Okumak

Çin’de lise okumak size Uzak Doğu kültürünün kapılarını açacak. Bu lise eğitimi hem üniversite yarışı, hem de kariyer alanında bir adım öne geçirmenizi sağlayacak. Özellikle matematik ve bilim gibi konularda ün salmış olan Çin liseleri, bu alanlarda hedeflerinizi gerçekleştirmenize büyük katkı sağlayacak. Çin’de lise eğitimi alarak büyüleyici Asya kıtası ve kalabalık Çin Halk Cumhuriyeti’ni bizzat deneyimleme imkanına erişebilirsiniz. Bu baş döndürücü maceraya hazır diyemeyeceksiniz!

Çin'de Lise Okumak

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Çin
Şehir: Şangay

Çin'de Lise Okumak

EF güvencesiyle Çin’de lise okumak geçmişte yaşadığınız hiçbir tecrübeye benzemeyecek. Şanghay’da konumlanmış olan Çince dil kampüsümüz ile size bu sıra dışı dil ve alfabeyi garantili olarak öğretecek, Çin liseleri bünyesinde kendinize yer bulma ve hayatınıza yeni bir başlangıç yapma şansınızı maksimuma çıkaracağız. Çin lise eğitimi ile matematik, fen bilimleri, Çince, sanat tarihi gibi pek çok konuda kendinizi geliştirebileceksiniz, akabinde bu alanlarda uzmanlaşmış Çin üniversitelerine başvurabileceksiniz.

Çin'de Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Çin’de lise okumak için öncelikle Çince okuma ve yazma konusunda yeterli bir düzeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. Bu imkanı sizlere Şanghay kampüsümüzde sunuyoruz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Çin lise hazırlık planlarının tamamı bu online broşürde yer alır.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: Dil yeterliliğinizi 10 dakikada ölçebilirsiniz.