Tüm EF Programları

Gençlik Kampları

Gençlik Kampları
4.2
1793
(1.793 değerlendirme)
4.2

Yazınızı yurtdışı gençlik kampları gibi en iyi şekilde değerlendirmenin daha keyifli bir yolu var mı? İlkokul, lise ve üniversite öğrencileri ile genç yetişkinler için tasarlanmış yurt dışı yaz kampları ile yeni bir yabancı dili ana vatanında öğrenebilir, her ülkeden yeni arkadaşlar edinirken gittiğiniz ülkeyi enine boyuna keşfedebilirsiniz. 50 yılı aşkın tecrübemiz, dünya üzerindeki en iyi gençlik kamplarını ayağınıza kadar getiriyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

EF ile bir yaz kampına gitmeniz için nedenler

Dünyanın her yerinden öğrencinin dil öğrenmesine, yeni bir yer keşfetmesine ve farklı ülkelerden arkadaşlar edinmesine yardım ettik. yurt dışı yaz kamplarımızda profesyonel koçlar ve öğretmenler eğitim veriyor, ayrıca dil öğrenimi; oyunlar, hobiler ve yeni becerilerle bir araya getiriliyor.

Deneyimli ekip

Öğrencileri yurt dışı kampları boyunca destekleme konusunda 50 yılı aşkın deneyimimizle birlikte sıcakkanlı EF personelimiz, bulunduğunuzu yeri keşfetmenize odaklanmanıza yardımcı oluyor. Sorularınıza yanıt vermeye hazırız ve rahatınız için siz evinizden ayrılmadan önce başlayarak evinize dönene kadar size tam destek sunuyoruz.

Farklı ülkelerden arkadaşlar

Sınıfta sohbetler başlatmaktan sosyal etkinlik düzenlemeye kadar sizi dünyanın her yerinden insanlarla tanıştırmak bizim için adeta bir tutku. EF ile bir yaz kampında dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinecek ve ufkunuzu genişleteceksiniz.

Başından sonuna kadar EF

Size baştan sona kadar eksiksiz bir yaz kampı paketi sunacağız. Öğrencilerimizin rahatı ve güvenliği bizim en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle EF, uçuşlardan yemeklere ve konaklamaya kadar her konuyla ilgilenir. Ülkenizdeki yerel EF Ofisinde her zaman konaklamanız boyunca ve eve döndükten sonra her tür sorunuza yanıt vermeye ve gittiğiniz yerin en güzel taraflarını size göstermeye hazır, dost canlısı bir yüz bulacaksınız.

Rahat ortam

EF, dünyanın en iyi şehirlerinde öğrencilerini kendi dil okullarına gönderir. Her okulda öğrenmek için ideal, sıcak ve kapsayıcı bir ortam bulunurken birçok kampüste en iyi kurs tasarımları ve eğitmenlerin çalışmaları sunulur. Her kampüsün modern iç mekanları ve sosyal alanları bulunur ve yaz kamplarımızın merkezleri gruplar için en uygun imkanlar düşünülerek özel olarak seçilmiştir.

Daha hızlı ilerleme

Yenilikçi EF Yöntemimiz, dil öğreniminizde en hızlı şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Yaz kampında öğrendiklerinizi gerçek hayatta kullanarak daha küresel bir vatandaş olmaya giden yolda avantajlı olacaksınız.

Dünya çapında tanınmış

Yaz kamplarımız - British Council, NEAS, ISA ve ACCET gibi dünyanın lider yüksek öğretim kuruluşları tarafından akreditasyonludur. Uluslararası Yaz Okullarımız, WYSET, CEN ve Mentor Foundation gibi kuruluşlar tarafından tanınmıştır. İster hareketli New York’ta ister Londra’nın merkezinde eğitim alın, EF ile her zaman en yüksek standartları deneyimleyeceksiniz.

Temalı Yurtdışı Gençlik Kampı

Neden tutkularınızı temalı yurt dışı gençlik kampları ve dil öğrenimi deneyiminizle birleştirmeyesiniz ki? Spor seviyorsanız İngiltere'de yaz futbol kampı seçeneğini sunuyoruz. Eğer su sporları daha fazla ilginizi çekiyorsa San Diego'da sörf yapabilir ya da Malta'da diğer su sporlarının tadını çıkartabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız Londra'da bir moda tasarım kampı, Kosta Rika'da bir dans kampı veya Oxford'da bir tiyatro kampı tercihinde bulunabilirsiniz.

Filmlerde gördüğünüz Amerikan gençlik kampı hayalinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Genç yetişkinler de sınav hazırlık, iş İngilizcesi ve bunlara benzer birçok seçeneğin olduğu tema yaz kampı seçeneklerinden faydalanabilir. Haziran yaz kampları, temmuz yaz kampları ve ağustos yaz kampları...

Sıkça sorulan sorular

Gençlik Kampları ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Gençlik kampları seçeneklerimizi daha detaylı görebilmek için ücretsiz katalog, gençlik kampı fiyatlarını görmek veya gençlik kamplarına kayıt yaptırmak için online kayıt sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bize ayrıca 0850 202 1000 numaralı telefondan ulaşabilir ya da ofislerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. 

Gençlik Kampı Fiyatları - Neler Dahil?

  • Dünyaca tanınan EF öğrenme sistemi ile İngilizce dersleri
  • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada tek kişi
  • Öğrenci vizesi desteği
  • EF iletişim materyalleri
  • Pazartesi - Cuma arası günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
  • Konaklama süresince ülke içi yerel destek ve yardım
  • MyEF online platformuna erişim

Ek Hizmetler 

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz. Gençlik kampları için şimdi ücretsiz katalogu indirin ve size uygun planı seçin. 

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.