Yurtdışında Yaşamak

Yurtdışında yaşamak hayatınızda edinebileceğiniz en değerli tecrübelerden biridir. Gerek lise veya üniversite çağındaki öğrenciler, gerek yükseköğretim ile iş dünyasına hızlı bir giriş yapmak isteyen genç yetişkinler, gerekse eğitimini tamamlamış ve kariyerinde ilerleme peşinde olan profesyoneller için yurtdışı yaşam cazip bir seçenektir. Hedeflediğiniz eğitimin en üst kalitesini yurt dışında bulabilir veya sektörünüzde fark yaratmak adına yurt dışı kanallarını keşfedebilirsiniz. EF yurtdışı yaşam imkanları ile hayatınızda yeni bir sayfa açmak düşündüğünüzden çok daha kolay.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF ACADEMY

14 - 19 Yaş
1-5 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: İngiltereAmerika

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: İngiltereAmerikaAvustralyaSingapurFransaAlmanya

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: İngiltereAmerikaÇinBirleşik Arap Emirlikleri

Farklı Yurtdışı Yaşam Seçenekleri

EF bünyesinde sizi yurtdışı yaşam hedefinize yaklaştırabilecek pek çok program mevcut. Yabancı dil eğitimi üzerinde yoğunlaşan 52 farklı şehirdeki dil okullarının yanı sıra amaca yönelik çeşitlendirdiğimiz programlarımız da sizi tatmin edecektir. Çocuklar için yaz okullarımız onlara ilk yurt dışı yaşam tecrübelerini sunarken, yerleştirme garantili üniversite hazırlık planları lise mezunları ve üniversite adaylarını yurtdışında yaşama macerasına sürükleyecek. Yurt dışı okullara yapacağınız başvuruları güçlendirmek adına alabileceğiniz TOEFL, IELTS, TOEIC gibi yabancı dil sınav kurslarımız da hizmetinizdedir.

Yurt dışı programlarımıza katıldığınızda yurtdışında yaşamın ilk tadını almış olursunuz. Akademik programlardan arta kalan zamanlarınız için hazırladığımız şehir turları, yemekler, partiler ve geziler size gideceğiniz ülkenin kültürünü tanıma şansı verecek ve burada yaşama kararı almanızı kolaylaştıracak. Yaratabileceğiniz yurtdışı staj imkanları ve yurtdışında çalışmak da burada tutunmanızda önemli rol oynayacak. Aynı zamanda kuracağınız bağlantılar, size yurtdışında bir hayat için tüm kapıları ardına kadar açacak.

EF ile Yurtdışı Danışmanlık

EF'in sunduğu yurtdışı danışmanlık hizmeti ile hayallerinize yol alabilirsiniz. Yurtdışında yaşamak için hemen düğmeye basın ve bir EF programına kaydolun. Yurtdışında okumak, yurtdışında para kazanmak ve yurtdışında bir hayat kurmak sizin elinizde.

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada ve İtalya gibi çağdaşlığın beşiği ülkelerden birinde yaşadığınızı hayal edebiliyor musunuz? Eğer siz yurtdışında yaşam hayali kurabiliyorsanız, biz bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz. Yurt dışında yaşamak için atacağınız ilk adım, gideceğiniz ülkenin ana dilini öğrenmek olmalıdır. EF olarak 21 farklı ülkede, 11 farklı yabancı dili son teknoloji kampüslerimizde sizlere sunuyoruz. Her yaş, her bütçe ve her seviyeye uyacak dil programları ile yurt dışı yaşam seçenekleri için ilk engeli önünüzden kaldırabileceksiniz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Yurtdışı fırsatları, fiyatlar ve tüm danışmanlık hizmetleri ile ilgili bilgileri bu broşürde bulabilirsiniz.

Ücretsiz online seviye tespit: Bu 10 dakikalık sınav ile dil seviyenizi ölçebilir, yurtdışı imkanları seçiminizi sonucunuza göre yapabilirsiniz.