İngilizce Sözler

İngilizce'de ünlü sözler

Bazı sözler günlük konuşmanın bir parçasıdır ve ana dili İngilizce olan herkes bu sözlere aşinadır. Bu sözleri iyi bilmek faydalı olabilir çünkü bir diyalog sırasında ortaya çıkabilirler, veya doğrudan alıntılanmadan bahsedilebilirler. Bu sözleri söyleyen kişiler çoğu durumda İngilizce konuşan bilim adamları, politikacılar, veya yazarlardır. Bu kişilerin yaşamları hakkında bilgi edinmek İnglizce konuşulan kültürler ile yakınlığınızı artırır.

İngilizce'de ünlü sözler listemize bir göz atın.

İngilizce dili ile ilgili sözler

Bir çok insan sizden önce İngilizce öğrendi, ve bazıları bu deneyim ile ilgili ilginç şeyler söyledi. Diğer insanların İngilizce ile ilgili ve İngilizce öğrenen birisi olmak ile ilgili düşüncelerini okumak eğlenceli olabilir. İngilizce konuşanların sözlerine benzer olmasa da, bu sözler çalışmalarınız sırasında hoş bir ders arası olabilir.

İngilizce dili ile ilgili sözler listemize bir göz atın.

İngilizce öğrenenler için ilham veren sözler

Anlamlı bir şey veya size hitap eden komik bir söz bularak daha sıkı çalışmak için ilham almak gibisi yoktur. İngilizce öğreniminizde zor zamanlar geçirdiğiniz zaman, başka insanların da kendilerini geliştirmek adına çaba sarfettiğini bilmek sizi tekrar heveslendirmeye yardımcı olabilir. Size etkisi olan herhangi bir sözün çıktısını alın ve ümitsiz hissettiğinizde sizi neşelendirmesi için masanızın yanına yerleştirin.

İngilizce öğrenenler için ilham verici sözler listemize bir göz atın.