Tüm testlere geri dön

İngilizce sınavı

15 dakikalık ücretsiz ingilizce testi. Anında sonuçlar.

İngilizce seviye sınavı

Bu kısa İngilizce testi, seviyeni başlangıçtan ileri düzeye kadar genel hatlarıyla doğru tahmin eder. Aynı zamanda, İngilizce dilbilgisi testi değil, günlük hayatta kullanılan İngilizce becerilerin bir değerlendirmesidir.

- Hızlı İngilizce testi,Sonuçlarına anında ulaşabilirsin.

- Başlangıçtan ileri düzeye kadar seviyeni test et.

- Skorunu arkadaşlarınla paylaş.

Testi çöz

İngilizce seviyeni öğren

Bir İngilizce testi çözmek, İngilizce seviyeni ölçmenin yardımcı bir yolu olabilir, ancak asıl soru, İngilizce becerinle neler yapabileceğindir. İngilizcen seyahat etmek için yeterli mi? Yurtdışında eğitim alabilir misin? İşinin hangi kısımları İngilizce olarak zorlayıcı olabilir? Bu sorular, kısa bir İngilizce testinin kapsamının ötesine geçer; danışmanlarımız, ihtiyacın varsa İngilizce becerilerinin daha kapsamlı bir değerlendirmesini düzenleyebilir.

İngilizce testini çözmeye hazır mısın?

Çoktan seçmeli soruları yanıtlayacaksın

15 dakika süresince kesintisiz bir şekilde zaman ayır

Dikkatini verebileceğin sessiz bir yer bul

Önce birkaç bilgiye ihtiyacımız var

EF hakkında

1965'ten beri dil eğitiminde yeniliğin öncüsü

55+ Yıl

Experience in language courses abroad

600+

EF Okullar ve Ofisleri

100+

EF'in yer aldığı ülkeler

Sıkça sorulan sorular

İngilizce testleri, İngilizce seviyelerini kontrol etmek için tasarlanmıştır. Eğer sadece genel bir fikir edinmek istiyorsan, çevrimiçi İngilizce sınav iyi bir seçenektir. Daha kesin bir değerlendirme istiyorsan, TOEFL veya IELTS gibi ücretli İngilizce testini veya ücretsiz bir çevrimiçi testi EF SET gibi araçları tercih edebilir ya da nitelikli bir İngilizce öğretmeni ile yüz yüze bir görüşme ayarlayabilirsin.

Çoğu kişi, İngilizce seviyeleri olan başlangıç, orta ve ileri seviyelerine tanıdıktır. CEFR ölçeğinde bu seviyeler genellikle A, B ve C'ye eşlenir. Başlangıç İngilizce seviyesinde, tanıdık, günlük konularda insanlarla konuşulabilir. Başlangıç seviyesi, yurt dışına seyahat etmek için yeterlidir. Orta düzeyde İngilizce seviyesinde, daha karmaşık konular hakkında konuşulabilir ve farklı görüşler savunulabilir. Birçok iş, orta düzeyde İngilizce gerektirir. İleri düzeyde, İngilizce'de neredeyse her şey rahatlıkla ve güvenle yapılabilir.

En iyi İngilizce testi, ihtiyaçlarına en uygun olanıdır. Yurt dışında üniversiteye başvuruyorsan, sana en uygun olan test, okulların da okulların kabul ettiği TOEFL veya IELTS testleridir. Ancak daha ucuz veya erişilebilir olan başka sınavları da tercih edebilirsin. İngilizce becerilerini CV'nde sergilemek istiyorsan, EF SET Sertifikası gibi ücretsiz bir İngilizce sertifikası senin için en iyi test olacaktır.

İngilizce testleri, İngilizce seviyeni belirlemek için kullanışlıdır, ancak tüm hikayeyi anlatmazlar. İngilizce seviyenin en önemli ölçüsü, İngilizce'de yapmak istediğin şeyi yapabilir olup olmadığındır. İngilizce'ni kullanma fırsatları bulmak ve mümkünse geri bildirim almak, zaman içinde ilerlemeni ölçmenin iyi bir yoludur. İngilizce test sonuçların ne olursa olsun hedeflerine ulaşmakta zorlanıyorsan, becerilerini geliştirmek için biraz zaman ve enerji ayırmanın zamanı gelmiştir.