Cambridge Dil Okulları

Eğer ideal lokasyonu olan, yüksek kaliteli bir İngilizce okulu arıyorsanız, İngiltere Cambridge dil okulları sizin için doğru bir seçim olacak. Cambridge dil okulları sizlere merkezi konumlu, tarihi okul binasında verdiği kurslarla hem Cambridge'in gerçek atmosferini hem de İngilizce eğitiminizi eksiksiz biçimde sağlıyor. Cambridge İngilizce kursları ile inanılmaz bir şehirde İngilizce öğrenme fırsanını yakalayacaksınız.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

Neden Cambridge Dil Okulu

Şehrin yoğun akademik tarihi başınızı döndürecek. Charles Darwin, Isaac Newton ve Francis Bacon gibi dahilerin hepsi öğrencilik yıllarını Cambridge'de geçirdiler. Bu dahilerin ayak izlerinden yürümek ve bu şehrin havasını solumak istiyorsanız hemen Cambridge İngilizce kursu kaydınızı yaptırın ve globalleşen dünyaya adımınızı atın. Dilerseniz 2 hafta, dilerseniz bir kaç ay ya da yıllık akademik programlarla Cambridge dil kurslarımızda aradığınız dil eğitimini bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yüksek standartları olan bir okulda uygun fiyatlarla İngilizce eğitimi almak isterseniz yardıma hazırız.