Cambridge Dil Okulları

Cambridge Dil Okulları
4.6
458
(458 değerlendirme)
4.6

Eğer ideal lokasyonu olan, yüksek kaliteli bir İngilizce okulu arıyorsanız, İngiltere Cambridge dil okulları sizin için doğru bir seçim olacak. Cambridge dil okulları sizlere merkezi konumlu, tarihi okul binasında verdiği kurslarla hem Cambridge'in gerçek atmosferini hem de İngilizce eğitiminizi eksiksiz biçimde sağlıyor. Cambridge İngilizce kursları ile inanılmaz bir şehirde İngilizce öğrenme fırsanını yakalayacaksınız.

Cambridge Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

Cambridge dil kursu ile harika sonuçlar sizi bekliyor

Şehrin yoğun akademik tarihi başınızı döndürecek. Charles Darwin, Isaac Newton ve Francis Bacon gibi dahilerin hepsi öğrencilik yıllarını Cambridge'de geçirdiler. Bu dahilerin ayak izlerinden yürümek ve bu şehrin havasını solumak istiyorsanız hemen Cambridge dil kursu kaydınızı yaptırın ve globalleşen dünyaya adımınızı atın. Dilerseniz 2 hafta, dilerseniz bir kaç ay ya da yıllık akademik programlarla Cambridge dil kurslarımızda aradığınız dil eğitimini bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yüksek standartları olan bir okulda uygun fiyatlarla İngilizce eğitimi almak isterseniz yardıma hazırız.

Cambridge'deki İngilizce dil okulumuza katılmaya karar verdiğinizde, ihtiyaçlarınıza uygun birçok çeşitli kurs arasından seçim yapabilirsiniz. Bir İngilizce dil okulu, İngiltere'de üniversiteye girişe hazırlanmak için ideal bir yerdir ve hazırlık kurslarımızdan mezun olanlar genellikle en iyi kurumlarda yer almaya devam ederler. İş için İngilizce konuşmanız gerekiyorsa, Cambridge'de size profesyonel durumlarla başa çıkma konusunda güven verecek ve daha doğru konuşmanıza yardımcı olacak profesyoneller için hazırlanmış kursumuzu da bulacaksınız. Ayrıca okulumuzdaki İngilizce kurslarınızı Cambridge'de bir staj veya gönüllü programı ile birleştirerek şehre başka bir açıdan da bakabilirsiniz.

Cambridge dil okulumuzda vaktinizi nasıl değerlendirebilirsiniz?

Cambridge'deki İngilizce kurslarımızla harika sonuçlar İngilizce öğrenme konusunda ciddisiniz ve İngiltere'nin en 'akademik' şehirlerinden birini keşfetmeye istekli misiniz? Öyleyse, Cambridge'de İngilizce öğrenmek en iyi seçeneğiniz! Cambridge, İngilizce konuşulan bir üniversitede hazırlık kursu almak için ideal bir yerdir. Cambridge'de ne tür bir dil kursu arıyor olursanız olun, sizin için kesinlikle doğru çözümü sunabiliriz.

Cambridge'deki EF Uluslararası Dil Kampüsünü keşfedin:Cambridge Dil Okulu Fiyatları

Eğer Cambridge dil okulu fiyatlarıyla ilgileniyorsanız, ücretsiz kataloğumuzu indirerek en güncel ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.