Manchester Dil Okulları

Manchester dil okulları, İngiltere'de eğitim alarak İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrencilere iyi bir lokasyon sunuyor. İngiltere'nin ikinci en büyük şehrin ve Kuzey İngiltere'nin ticaret ve kültür başkenti sayılan Manchester'da İngilizce'yi öğrenmeniz ve pratik yapabilmeniz için Manchester dil kursları ideal bir ortam barındırıyor. Yerli insanlarla sohbetler etmek, bir çok eğlenceli ve eğitici aktiviteye katılmak ve bunun yanında

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Manchester

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Manchester

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Manchester

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Manchester

Manchester Dil Okulu

Yoğun olarak İngilizce dersleri almak isteyen her yaştan öğrenci için Manchester dil okulları, uygun bir kurs bulacaktır. Manchester şehri sizlere köklü müzik geçmişi ve kültüründen tutun da fanatik futbol sevenlere Manchester United ve Mancester City Futbol Kulüpleri ile gezecek, görecek ve deneyimleyecek bir çok şey bulacaksınız. Manchester dil kursları sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilir olup dilerseniz birkaç hafta dilerseniz birkaç ay ya da bir yıl boyunca Manchester'da İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.