Bournemouth Dil Okulları

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız doğru kararı verip, İngilizce'nin kalbine, İngiltere'ye gelmeyi düşünmelisiniz. Bournemouth dil okulları ile dünyanın her yerinden gelen yüksek motivasyonlu öğrencilerle okula gitmek, bu pozitif atmosferde derslerinizi almak İngilizce öğrenme kaliteniz ve hızınızda büyük değişiklikler yapacak!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth

Neden Bournemouth'da Dil Okuluna Gitmelisiniz?

Bournemouth dil kursları, İngiltere'nin güney kıyısında, bir İngilizce kursu için harika bir şekilde konumlanmış bu merkezimizde alınır. Hem kabul ettiği turist sayısıyla hem de Londra ve tüm İngiltere'ye olan kolay ulaşım bağlarıyla bu şehir sizleri asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Sizlere sunmuş olduğumuz Bournemouth dil kursları ile İngiliz hayatına mükemmel bir başlangıç yapacaksınız. Hemen şimdi uygun fiyat avantajlarıyla Bournemouth dil okullarında İngilizce kursu almaya ne dersiniz?