Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth Dil Okulları
4.9
557
(557 değerlendirme)
4.9

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız doğru kararı verip, İngilizce'nin kalbine, İngiltere'ye gelmeyi düşünmelisiniz. Bournemouth dil okullarıyla dünyanın her yerinden gelen yüksek motivasyonlu öğrencilerle okula gitmek, bu pozitif atmosferde derslerinizi almak İngilizce öğrenme kaliteniz ve hızınızda büyük değişiklikler yapacak!

Bournemouth Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Bournemouth

Neden Bournemouth'da Dil Okuluna Gitmelisiniz?

EF olarak, programınızın tasarımına en başından itibaren dahil olmanızın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bournemouth'ta İngilizce öğrenmek istediğiniz sürenin yanı sıra zevklerinize ve ilgi alanlarınıza göre almak istediğiniz özel derslerin sayısını ve türünü de seçebilirsiniz. İngiliz Kültürü, Pazarlama, İngiliz Edebiyatı, İş İngilizcesi ve benzeri konular arasından seçip programınıza katabilirsiniz. Dersler EFEKTA öğretim yöntemine dayalı dinamik ve eğlencelidir, bu nedenle dili hızlı ve doğal bir şekilde öğreneceksiniz.

İngilizce konuşulan bir üniversiteye girmek istiyorsanız sizi resmi sınavlara hazırlayacak kurslarımızdan tutun İngiltere'de bir tatil hayal edenler için, muhteşem yaz kamplarımıza kadar çeşitli programlarımız var. Size en uygun programı siz seçin!

Bournemouth dil kursları, İngiltere'nin güney kıyısında, bir İngilizce kursu için harika bir şekilde konumlanmış bu merkezimizde alınır. Hem kabul ettiği turist sayısıyla hem de Londra ve tüm İngiltere'ye olan kolay ulaşım bağlarıyla bu şehir sizleri asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Sizlere sunmuş olduğumuz Bournemouth dil kursları ile İngiliz hayatına mükemmel bir başlangıç yapacaksınız. Hemen şimdi uygun fiyat avantajlarıyla Bournemouth dil okullarında İngilizce kursu almaya ne dersiniz?

Bournemouth'da Dil Eğitimi Tecrübesi

EF Bournemouth'un dil okulunun size sunacaklarını merak mı ediyorsunuz? Bu tecrübeye ilk başlangıcınızı yapabilmeniz için kısa tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz:Bournemouth İngilizce Kursu Fiyatları

Eğer Bournemouth'daki dil okulu fiyatlarıyla ilgileniyorsanız, ücretsiz kataloğumuzu indirerek en güncel ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.