Eastbourne Dil Okulları

İngiltere'nin en güneşli bölgelerinden biri olan, güney sahilinde, turistler arasında popüler ve geleneksel İngiliz stilini yansıtan bir yerde alacağınız Eastbourne dil kursları sizlere bu kültürü tanıtmak açısından harika fırsatlar sunacak. Şimdi Eastbourne'de dil okullarına gitmek için bizi arayın ya da broşür isteyin, aradığınız tüm bilgileri bulun!

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Eastbourne

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Eastbourne

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Eastbourne

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Eastbourne

Eastbourne Dil Okulu

Eastbourne dil okulları ile rahat ders çalışabileceğiniz sakin ve huzurlu bir ortam bulacaksınız. Geleneksel bir İngiliz sahil kasabası olarak, İngiltere'nin güney kıyısında, tüm yaşlara ve seviyelere hitap eden Eastbourne dil okulları sizleri kaliteli eğitimine ve eğlenceli aktivitelerine davet ediyor. Tüm yıl boyunca çalıştıktan sonra hak etmiş olduğunuz tatilinizi sakin, sessiz ve rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız Eastbourne dil kurslarına uygun fiyatlarla hemen kaydınızı yaptırın.