Avrupa Öğrenci Değişim Programları

Avrupa öğrenci değişim programları ile geleceğinize uçun! EF’in sunduğu değişim programları, sizlere Avrupa’nın 8 farklı ülkesinde eğitim görürken dil öğrenme imkanı yaratıyor. Lise veya üniversite seviyesinde katılabileceğiniz Avrupa öğrenci değişim programı, hayat gayenizi bularak geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olacak. Gideceğiniz ülkenin kültürünü öğrenirken, burada kalıcı olmak ve yurt dışında yaşamak için gerekli hamleleri de yapabileceksiniz. İngiltere, İspanya veya İtalya... Hayalinizdeki ülkeyi seçin ve Avrupa öğrenci değişimine katılın.

Avrupa Öğrenci Değişim Programları

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKoreBirleşik Arap Emirlikleri

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKoreBirleşik Arap Emirlikleri

EF ACADEMY

14 - 19 Yaş
1-5 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: İngiltereAmerika

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Hazırlık programları ile İngilizce ve Almanca konuşulan bir ülkede üniversite programlarına yerleşin.
Merkez: İngiltereAmerikaAvustralyaSingapurFransaAlmanya

Avrupa Öğrenci Değişim Programları ve Kazanımları

Eğitim hayatınıza biraz renk, biraz heyecan, biraz da tecrübe katmak için Avrupa değişim programlarından iyisi düşünülemez. Türkiye’deki bir lise veya üniversite öğrencisinin hayatı kimi zaman monotonlaşabilir. Farkına varmadan sınavların ve sorumlulukların altında boğulurken bulabilirsiniz kendinizi. EF’in sizlere önerdiği Avrupa öğrenci değişim programları ile 8 farklı Avrupa ülkesinden birinde hayallerinizi kovalayabilir, ülkenin dilini öğrenirken arkadaşlıklar kurarak hayatınızı zenginleştirebilirsiniz.

Neden Avrupa Öğrenci Değişim Programları?

  • Avrupa’daki 8 farklı destinasyondan birinde yabancı dil eğitimi alırsınız
  • Lise veya üniversite döneminizi en verimli geçirme yöntemidir
  • Farklı kültürlerle kaynaşma fırsatı yakalarsınız
  • Ülkenizde elde edemeyeceğiniz akademik ve sosyal imkanlara sahip olursunuz
  • Avrupa yaşam tarzına kolayca adapte olabilirsiniz
  • Avrupa’da yaşamak için önemli bir adım atarsınız
  • Avrupa’da staj olanaklarından faydalanabilirsiniz

Avrupa Öğrenci Değişim Programı Seçenekleri

EF’in eğitim sektöründe 50 yılı aşan deneyimi ile sizlere sunduğu Avrupa öğrenci değişim programlarına 8 farklı ülkede ulaşmanız mümkün. İngiltere, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Portekiz, İrlanda ve Malta ülkeleri aynı zamanda 6 farklı dil seçeneğini (İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce) de beraberinde getiriyor. Uzunluk ve yoğunluğunu kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz Avrupa değişim programlarına katılarak hayatınızı değiştirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Öğrenci Değişim Programları Fiyatları ve Diğer Gerekli Bilgiler

Avrupa’nın dört bir yanında konumlandırdığımız dil kampüslerimizin her bütçeye uyması adına onlarca farklı program ürettik. Size en uygun planı bulmak için Avrupa öğrenci değişim programı fiyatlarının yer aldığı ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirerek seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.