Vancouver Dil Okulları

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız artık kurs aramanıza gerek kalmadı. Sizlere sunduğumuz Vancouver dil okulları ideal lokasyonu, hevesli öğrencileri ve harika öğretmenleriyle aradığınız herşeyi size sağlıyor. Sadece 2 haftalık veya birkaç aylık yoğun bir kurs, bir yıllık ya da hatta uzun akademik bir programa katılmak istiyor olabilirsiniz. Her halükarda Vancouver dil okulu sizler için doğru kursu buluyor.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver

Neden Vancouver?

Vancouver dil kurslarıyla İngilizce öğrenme deneyimini muhteşem doğal güzellikler ile birleştirme fırsatını veriyor. Coast Dağları ve Pasifik Okyanusunun tam ortasına yerleşmiş olan bu şehir doğasıyla sizleri şaşırtacak. Vancouver dil kursu ile İngilizcenizi hem gelişitirecek hem de yemyeşil bir tatil sayesinde rahatlamış olarak evinize dönmüş olacaksınız.