Vancouver Dil Okulları

Vancouver Dil Okulları
4.6
671
(671 değerlendirme)
4.6

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız artık kurs aramanıza gerek kalmadı. Sizlere sunduğumuz Vancouver dil okulları ideal lokasyonu, hevesli öğrencileri ve harika öğretmenleriyle aradığınız herşeyi size sağlıyor. Sadece 2 haftalık veya birkaç aylık yoğun bir kurs, bir yıllık ya da hatta uzun akademik bir programa katılmak istiyor olabilirsiniz. Her halükarda Vancouver dil okulu sizler için doğru kursu buluyor.

Vancouver Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: Vancouver

Neden Vancouver dil okulunu tercih etmelisiniz?

Vancouver dil kurslarıyla İngilizce öğrenme deneyimini muhteşem doğal güzellikler ile birleştirme fırsatını veriyor. Coast Dağları ve Pasifik Okyanusunun tam ortasına yerleşmiş olan bu şehir doğasıyla sizleri şaşırtacak. Vancouver dil kursu ile İngilizcenizi hem gelişitirecek hem de yemyeşil bir tatil sayesinde rahatlamış olarak evinize dönmüş olacaksınız.

Kozmopolit yaşam ve doğa ile temasın iyi bir karışımının sonucu olan bu canlı şehir, çok çeşitli aktivitelerle eğlenirken İngilizce öğrenebileceğiniz nefes kesici doğal manzaralarla çevrilidir. Eğer tutkunuz spor, kültür, müzik veya sinema ise kurslarımız tam size göre.

Şehir, Uluslararası Sahne Sanatları Festivali, Uluslararası Film Festivali ve bağımsız Fringe Tiyatro Festivali gibi festivalleriyle ünlüdür. Açık hava etkinlikleri size hitap ediyorsa, şehre yarım saat mesafede tırmanacak dağlar, kayak merkezleri ve balık tutabileceğiniz, sal veya kano yapabileceğiniz hızlı akan nehirler bulacaksınız. Okullarımızda, bu güzel şehrin sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için eksiksiz bir etkinlik programı bulacaksınız.

Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinirken yeni bir dil öğrenmenin büyük macerasına atılmaya karar verdiyseniz, uzman gezginlerimiz Vancouver'da okullarımızda İngilizce öğrenmeyi hayatınızın deneyimi haline getirmenize yardımcı olacaktır - gelin ve EF'nin sunduğu tüm fırsatları keşfedin!

Vancouver'da Dil Eğitimi Tecrübesi

EF Vancouver dil okuluyla deneyimleyebileceklerinizi merak mı ediyorsunuz? Bu eşsiz tecrübeye ilk adımınızı atabilmeniz için kısa tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz:Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.