Yurtdışında Dil Öğren

Fransızca Öğrenmek

Fransızca Öğrenmek
4.7
1024
(1.024 değerlendirme)
4.7

Fransızca öğren ve bu kültürün zarafetini doruklarda yaşa. Bu etkileyici ve nazik dili öğrenmek için Fransa'dan daha iyi bir adres olabilir mi? Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz Fransızca öğrenme deneyiminize EF ile start verin.Biz deneyimli eğitmenlerimiz, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış sınıflarımız ve size Fransa'da olduğunuzu hissettirecek toplu aktivitelerimiz ile bu maceranızı unutulmaz hale getirmeye hazırız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa

Fransızca Öğren

EF ile Fransızca öğren, dünyaya Fransız kalma! Fransızca öğrenmek günümüzde hiç olmadığı kadar önemli. Fransızcanın dünyanın en önemli dillerinden biri olduğundan haberiniz var mıydı? Birleşmiş Milletler, Uluslararası Olimpiyat Komitesi, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Uluslararası Basketbol Federasyonları Birliği (FIBA) gibi birçok önemli kuruluş bu zarif dili resmi dili olarak belirlemiş durumda. Bu nedenle uluslararası ilişkiler, hukuk, siyaset, insan hakları, spor, tarih ve moda gibi alanlarda aktifseniz veya bu alanlarda çalışıyorsanız, Fransızca öğrenme sizin olmazsa olmazınız. Bunun yanı sıra, Kanada’dan Haiti’ye Kuzey Afrika’ya varıncaya dek birçok ülkede Fransızca resmi dil olarak kabul ediliyor. Bu açıdan Fransızca öğrenmek sizi bir dünya vatandaşı haline getirecek diyebiliriz. EF olarak Fransızca öğrenme konusunda ilk adımınızı atmanız için size tüm desteği sunuyoruz.

Neden Fransızca Öğrenmek?

  • Olağanüstü zarif ve keyifli bir dildir
  • Fransa, Belçika, Kanada ve Afrika'nın büyük kısmı başta olmak üzere tüm Fransızca konuşulan ülkeleri ve bu ülkelerin kültürlerini yakından tanıma fırsatı sağlar
  • Fransa ve Belçika gibi iş olanakları açısından zengin ülkelerde yaşama ve çalışma şansınızı arttırır
  • 200 milyondan fazla insanla ana dillerinde iletişim kurma olanağı oluşturur
  • Fransız sanatını daha iyi anlamanıza, Fransız mutfağıyla daha yakından kaynaşmanıza yardımcı olur
  • Gelecekteki iş başvurularınızda sizi bir adım öne geçirir

Fransızca Öğrenmek

Fransızca öğrenmek istiyorum diyorsanız Fransa’da yaşamak ve eğitim almak için Paris veya Nice arasından tercih yapabilirsiniz. Fransızca telaffuzunuzu Paris’te modern Parislilerle birlikte geliştirebilir, Louvre Müzesi'nde sanat ve tarih bilginizi katlayabilir veya rastgele bir sokakta bulunan bir kafede kahvaltı yaparken Fransızca pratik yapma fırsatı bulabilirsiniz. Tercihinizi Nice'ten yana kullanırsanız; Alplerin benzersiz manzarası eşliğinde güne başlayabilir, eşi bulunmaz bu görüntüden alacağınız yüksek motivasyonla Fransızca öğrenmeye yoğunlaşabilirsiniz. Derslerinizden arta kalan zamanınızda ise insanın içini ferahlatan Nice sahilleri ve plajlarında masmavi denizin tadını çıkarabilirsiniz. Her şeyiyle komple bir Fransızca öğrenme deneyimi için bu iki lokasyondan iyisini bulmakta zorlanacaksınız. Şimdi Fransızca öğren ve hayata bir üst seviyeye taşı!

Fransızca Öğrenmek İstiyorum - Fiyatlar ve Detaylar

Fransızca öğrenmek için yurtdışına gitmek istiyorsanız, ücretsiz fiyat kataloğumuz ile Fransızca öğrenme fiyatlarına ulaşabilir ve kararınızı bu şekilde verebilirsiniz. Fransızca seviyenizi tespit etmek için online seviye tespit sınavı ile 10 dakikada sonuç alabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.