Nice Dil Okulları

Eğer modern, arkadaş canlısı ve rahat bir Fransızca okulu arıyorsanız Nice dil okulları ile ilgili videolarımızı seyretmeyi unutmayn. Sizlere sunduğumuz Nice dil kursları, Fransızca konuşmanız için gerekli olan tüm egzersizleri ve olanakları sizlere fazlasıyla sunacak.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
Şehir: Nice

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
Şehir: Nice

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
Şehir: Nice

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa
Şehir: Nice

Nice Dil Okulları Size ne Sunuyor?

Deneyimli öğretmenleri ve küçük sınıfları sayesinde sizlerle birebir ilgilenecekler ve kendinize güvenle konuşmanıza yardımcı olacaklar. Nice dil okulları aradığınız mükemmel tatili ve Fransızca'nın eşsiz müziğini size kazandıracak. Harika deniz kenarı manzaralarıyla ve tüm ülkeye kolay ulaşım yollarıyla Nice dil kursları, tatilini Fransızca eğitimi ile birleştirmek isteyen herkes için mükemmel bir seçim. Aktivitelerimiz ve derslerimiz arasında güzel bir denge bulacaksınız.