Paris Dil Okulları

Paris Dil Okulları
4.8
643
(643 değerlendirme)
4.8

Eğer bir Paris dil okulu arıyorsanız, doğru yerdesiniz çünkü Fransızca öğrenmek için daha uygun bir Paris'ten daha uygun bir şehir bulamazsınız fakat kursunuzu seçerken çok iyi incelemelisiniz. Sıradan kurslar bulunduğu gibi Paris hayatını size tam anlamıyla sunarken Fransızca öğretecek bir kursu sadece bizler sunuyoruz.

Paris Dil Okulları

Paris Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris

Fransızca öğrenmek için neden Paris'i seçmelisiniz?

Fransa’daki dil eğitiminiz süresince Fransız kültürü sır olmaktan çıkacak. İnsanları her gün Fransızca konuşurken dinlemek,yemek kültürünü keşfetmek, Paris sokaklarında yürümek…Bütün bunlar öğrenmenizi daha da kolay hale getirecek! Bu yıl neden Paris'i ziyaret etmeye ve geleceğinize en güzel yatırımı yapmaya karar vermiyorsunuz? 

Paris'teki Fransızca kursları nasıl işleniyor ?

Paris'teki Fransızca kurslarımız, seviye farketmeksizin,kendinizi ilk günden itibaren Fransızca ifade etmenizi sağlayacak verimli ve yenilikçi eğitim sistemini kullanmaktadır. Her günkü dersin sonunda öğrendiklerinizi pratik yapacaksınız. Paris'teki Fransızca dil eğitimi sayesinde, Fransız dili ve kültürü hakkında bilgilerinizi her gün geliştirdiğinizi farkedeceksiniz. 

Paris'te Fransızca eğitiminin maliyeti nedir?

Fiyat süreye ve kurs programına göre değişiklik göstermektedir. EF ile 2 ila 52 hafta boyunca farklı seviyelerde Fransızca kurslarına katılabilirsiniz.

Hangi Fransızca kurs programlarını seçebilirim?

Ders programınızı yoğun kurs veya dil sertifikası alabileceğiniz kurslarla, Master veya MBA için Fransızca hazırlık kursları ve özel ilgili dersleri ile istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Paris'teki okulumuz size neler sunuyor? 

Meşhur Galeries Lafayettes'in yakınında merkezi bir konumda bulunan Paris okulumuz şehirdeki birçok cazibe noktasına yakın mesafededir. Sabahları dersleri takip edebilir, öğleden sonra dükkanları, kafeleri, müzeleri ve tiyatroları keşfedebilir ya da EF aktivite ekibinin düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca okulumuzda bireysel ve grup olarak çalışabileceğiniz salonları, dinlenme alanlarını, çeşitli yemek alternatiflerinin bulunduğu mutfağı ve aktivite merkezini bulacaksınız. Paris'teki okulumuzda size daha iyi hizmet verebilmek için daha birçok seçenek sunuyoruz. 

Paris'te öğrenci hayatı nasıl?

Paris, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği zengin ve çok kültürlü yapıya sahip bir şehirdir. Günlük Fransızca konuşmayı anlamaya yetecek kadar kendini geliştirmeniz Paris’teki günlük yaşamınızı tamamiyle değiştirecektir. Bu süre içerisinde edineceğiniz Fransız arkadaşlar sayesinde telaffuz ve kelime dağarcığınızı geliştirme şansı yakalayacaksınız.

Paris’te Fransızca öğrenmek için neden EF'i seçmelisiniz?

EF, 1965'ten bu yana yurt dışı dil eğitiminde lider bir kurumdur. EF’te 50 yılı aşkın deneyimimizi, Paris’teki Fransızca kursunuzda 7/25 danışmanlığımızı, dinamik çalışanlarımız ve alanında profesyonel öğretmenlerimizle  birlikte şehri tam anlamıyla deneyimlemenizi, yerli kültürü tanımanızı ve eğlenirken dili öğrenmenizi sağlayacak bir eğitim sistemi geliştirmiştir.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.