EF ile rezervasyon yaptırdınız ve sorularınız mı var? Bize 08502021000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
EF Genel Program
EF Genel Program

EF Genel Program

Dil çalışmalarını akademisyenlerle birleştirin.
26 Ders/Hafta
(40 dakika/ders)
16 Genel Dil Dersleri
04 Proje oturumları
04 Özel İlgi İlgi Dersleri
02 Anlatım Oturumu
  • Seviye:
    Başlangıç/Orta seviye/ Gelişmiş
  • Süre:
    6,9 ve 11 Ay
  • Başlama Tarihi:
    Ocak/Nisan/Haziran/Eylül

Uluslararası geleceğinizi başlatın
Güvenilir Genel Programımız, yurtdışında eğitim deneyiminizin başladığı yerdir.Sınır eğitiminizi akademik projelerle birleştirirken hem sınıfta hem de sınıf dışında öğreneceksiniz - Geleceğinizi başlatmak için zengin bilgi birikimi.

Gerekli tüm öğeler
Bir dilde iyi bir anlayış ve gerekli becerileri kazanın. Dersler, sınıf ve çevrimiçi öğrenmeyi harmanlayarak sabah ve öğleden sonra yapılır. Programınızı staj veya gönüllü deneyim ile tamamlayabilirsiniz.

Özel akademik projeler
Programınız süresince, proje çalışması yapacağınızdan, öğrendiğiniz ve akademik bir alandaki durumunuzu gösteren bir portföy oluşturacaksınız. Arenada, gelecekteki işverenlere programınız sırasında ulaştığınız şeyi göstermenin ideal yolu.

Sınıfın dışında çalışma
Sınıf çalışmalarınızı, kullanacağınız akademik gezilerle zenginleştireceksiniz. Proje çalışmanızın bir parçasını oluşturmak için - sınıfta sunum yapmak için şans bile edin.

EF Genel Programı, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki okullarımız hariç tüm EF varış yerlerinde kullanılabilir

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.