Yurtdışı Dil Kursuna Kayıt Ol

Birinci Adım İkinci Adım

Kursunuzu kişiselleştirin

Dil kursu deneyiminizi bizimle yaşamak için kayıt olun. Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek için kursununuzu kişiselleştirebilirsiniz. Yardıma ihtiyacın ya da sorun varsa bizi arayabilirsin. Yardım etmekten her zaman mutluluk duyarız.

Kurslar

Konaklama

Özenle seçilmiş aile yanı iki kişilik odada konaklama kurs fiyatına dahildir. Bununla birlikte farklı konaklama opsiyonları seçebilirsiniz.

EF Aile Yanı

EF Yurdu

Sigorta

İletişim bilgileriniz

Önceki

KAYDINIZIN ÖZETİ

Kurslar

Konaklama

Sigorta

Kayıt ücreti

Eğitim materyalleri

Haftalık Yaz Ayları Fiyat Farkı

Haftalık Bahar Ayları Fiyat Farkı

Toplam Ücret

* Toplam ücret seçtiğiniz EF Yurt konaklamasına göre farklılık gösterebilir.

Toplam Ücret

DevamıDaralt

Teşekkür ederiz!

Dil kursumuza kayıt olduğunuz için teşekkürler. Unutulmaz bir yurtdışı deneyimine artık çok daha yakınsınız. Kayıt detaylarınız size email ile gönderilecek olup, en kısa zamanda EF Yurtdışı Eğitim Danışmanınız sizinle iletişime geçecektir.

Kayıt Özetinizi indirin

Başvuru ücretini ödeyiniz

Başvuru ücretinizi güvenli ödeme hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu hizmetten faydalanmak istemiyorsanız faturanız kısa bir süre içerisinde size gönderilecektir.

İlk ödemeniz, kayıt ücretinizi içerir ve kaydınızı gerçekleştirmeniz için zorunludur. Eğer İptal sigortası almayı seçtiyseniz, iptal sigortası tutarı da ilk ödemeniz içerisine dahil edilir.

EF Education First EF Education First EF Education First EF Education First

Ödemenizi online yapmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Kaydınız işleme alınmış olup, en kısa zamanda EF Yurtdışı Eğitim Danışmanınız sizinle iletişime geçecektir.

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.