Nisan başlangıçlı sınırlı sayıdaki yerimiz için 0850 202 10 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Gönüllülük Deneyimi
Gönüllülük Deneyimi

Gönüllülük Deneyimi

Dil programınıza gönüllü olarak profesyonel bir ortamda dil becerinizi geliştirin.

Dil becerilerinizi geliştirirken, uluslararası bir ortamda kazandığınız değerli bir gönüllülük deneyimini özgeçmişinize ekleyebilirsiniz. EF kampüsünde eğitim alırken, yerel bir kurumda yarı zamanlı çalışarak dili daha iyi kavrayın.

İngiltere, İrlanda, Malta, Güney Afrika, Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya ve Japonya'daki tüm EF okullarında mevcuttur.

Deneyiminizi akademik programla birleştirin Staj ya da gönüllülük deneyimi, Uluslararası İletişim programı dışında tüm EF Advanced Diploma programlarının bir parçasıdır. Diğer Yurt Dışı Dil Eğitimi Yılı programlarında staj veya gönüllülük deneyimi tercihe bağlıdır.

EF Learning Guarantee
EF'nin Öğrenim Garantisi
EF'in Öğrenme Garantisi yoğun programlarda bütün derslere katılmanız ve ödevleri tamamlamanız durumunda her altı haftada* bir seviye ilerleyeceğinizi garanti ediyoruz. Göstereceğiniz performansa göre daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. EF Method'tan öyle eminiz ki ilerleme sağlayamazsanız, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz eğitim alabileceksiniz. *İngilizce dışındaki diller için değişiklik gösterebilir.