Berlin Dil Okulları

Berlin dil okulu seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlilerinden biri de sizlere sunulan okulun kalitesidir. Bizlerle Berlin'de alacağınız dil kursu sizlere deneyimli öğretmenleri, harika binaları, kalabalık olmayan sınıfları, macera ve kültür dolu okul dışı aktiviteleri sağlıyor. Tüm dünyadan gelen sınıf arkadaşlarınızla bir yandan pratik yapacaksınız, diğer yandan da unutulmaz ve kalıcı arkadaşlıklar kurarak dünyanın her yerinde ziyaret edecek bir evinizin olmasını sağlayacaksınız.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya
Şehir: Berlin

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya
Şehir: Berlin

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya
Şehir: Berlin

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya
Şehir: Berlin

Berlin'de Almanca Kursu Alin!

Berlin'de Almanca dil kursları alarak hem gramer hem anlama hem de konuşma becerilerinizi bolca geliştirme fırsatı bulacaksınız. Sizlere sunduğumuz yoğun programlar sayesinde kurslarınızı alırken dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte Almanya'nın başkentinde sanat galerilerini ve müzeleri gezecek ve ülkenin savaş dönemlerinden kalan geçmişini keşfedeceksiniz. Berlin'de Almanca dil kursları alarak özellikle teknik alanda kariyerinizi daha da ilerletebilmeniz için büyük fırsatlarbulunmakta. Ofislerimize gelerek Berlin dil okulu ile ilgili fiyat seçenekleri ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.