İngiltere

Cambridge'de Üniversite Okumak

Cambridge'de Üniversite Okumak
4.6
541
(541 değerlendirme)
4.6

Bildiğiniz üzere Cambridge University dünyanın en önde gelen üniversitelerinden biridir. Bu büyük öğrenci şehrinde sizler için hazırladığımız kurslarımız, Cambridge University ve daha bir çok üniversiteye girişinizi mümkün kılacak. Kısa dönemli kurslarımıza ek olarak üniversite hazırlık programlarımızla hem akademik hayatınıza hazırlanacak hem de dilinizi daha da ilerletme fırsatı bulacaksınız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16+ Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: İngiltere
Şehir: Cambridge

EF İle Cambridge'de Üniversiteye Gidin

Eğer akademik anlamda büyük idealleriniz varsa, Cambridge'de İngilizce kursu alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşın. Charles Darwin ve Stephen Hawking gibi akademik çalışmaları ile ünlü isimlerin geçtiği yolları takip ederek böylesine zengin bir ortamın havasını soluma imkanına sahip olacaksınız. Cambridge'deki üniversitede birçok farklı program mevcut olup ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Çalışmak için seçeceğiniz programa bağlı olarak bazı kurslar size kredi saydırma imkanını da tanıyor. Cambridge'de üniversite okumak için EF'e gelin ve Cambridge'deki ya da İngiltere'de başka bir şehirdeki anlaşmalı üniversitelerimizden birine garanti olarak yerleşin!

Geleceğe Cambridge'de Hazırlanın

Üniversite eğitimi özellikle de başka bir dilde alındığında gerçekten zorlayıcı olabilir. Cambridge'de hazırlık okuluna kaydolarak üniversite ortamında İngilizce öğrenirken bu mücadeleden galip çıkmak için mücadele edeceksiniz. Akademik kelime bilginizi geliştirirken aynı zamanda konuşma becerilerinizi de geliştirme imkanı bulacak böylece kendinize güven duyarak arkadaşlarınızla ve eğitmenlerle İngilizce konuşabilecek seviyeye hızlıca ulaşacaksınız. Şimdi hemen bizimle iletişime geçin ve bilmeniz gereken tüm detayları anlatalım!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.