Londra'da Üniversite Okumak

Londra üniversiteleri ile eğitim almak hayaliniz ise sizlere hayallerinizi gerçekleştirmeniz için yardımcı oluyoruz. Üniversite hazırlık programlarımız ile İngilizce becerilerinizi ileri seviyelere taşırken İngiltere içinde bulunan 6'dan fazla partner üniversitemize garantili yerleştirilme olanağı elde etmiş olacaksınız. Londra üniversiteleri ve daha bir çok okula girişinizi mümkün kılmak için programlarımızı mutlaka inceleyin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

Londra'da Üniversite Eğitimi

Londra'yı hiç ziyaret etmemiş olsanız bile hakkında birçok şey duyduğunuza eminiz. Londra'yı ziyaret etmek gerçekten güzel bir deneyim fakat öğrenci olarak Londra'da üniversite eğitimi almak bambaşka! Çünkü dünyanın birçok yerinden ve farklı kültürlerden sayısız öğrenciye ev sahipliği yapan bu şehirde çok güçlü bir sosyal yaşam ve arkadaşlık ortamı mevcut. Uluslararası öğrencilerin yanı sıra birçok İngiliz öğrenciyle de tanışacak ve onlarla konuşurken İngilizcenizi geliştirme imkanına sahip olacaksınız. Öğrencilere yönelik birçok indirim ve servisten de yararlanabileceksiniz. Londra'da okulumuzdaki arkadaşlarımız sizi fırsatlar ve indirimlerin yanı sıra her konuda bilgilendirecek, şehirde neler olup bittiğini ve aktiviteleri öğreneceksiniz. Londra'daki üniversitelerde eğitim alarak heyecan verici bir deneyime adım atın!

Londra'da Öğrenci Konaklama Seçenekleri

Londra'da üniversite eğitim almayı kararlaştırdıysanız kalacak yer bulma konusunda birkaç seçeneğiniz mevcut. Birçok öğrenci aile yanı kalma seçeneğini tercih ediyor. Böylece aile yanında kalırken aynı zamanda rahat bir ortamda İngilizce pratik yapma fırsatını yakalıyorlar. Bazı öğrenciler ise Londra'da öğrenci yurtlarında kalmayı tercih ediyorlar. Biz her zaman farklı anadilleri olan öğrencileri aynı eve yerleştirerek ev veya oda arkadaşlarıyla her zaman İngilizce konuşup pratik yapmalarını teşvik ediyoruz. Aynı zamanda öğrenci evinde kalarak daha özgür bir ortamda diledikleri gibi yaşama imkanına sahip oluyorlar. Nasıl bir tercihiniz olursa olsun Londra'daki ekibimiz size en iyi şekilde ve istediğinize uygun bir yer bulacağından emin olabilirsiniz. Londra'da üniversite eğitimi almak hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayın ya da ücretsiz katalog isteyin!